Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy lany akivel eleg joba...

Van egy lany akivel eleg joba vagyunk voltunk gimibe meg ugy mar kb 8 eve ismerem is. Egy kepzesre jarunk estibe meglepodtunk h mindkettonk erre jelentkezett csak o ugye dolgozik nem mindig cjelentkezetta hazikat. De sokat ker. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szval oke megertem h dolgozik de nem mindig beszelunk mar mostansag mert en is elvagyok a baratommal meg ugy magammal de ez sztem nem fer hogy allandoan majdnem az osszes hazit elkel kuldenem neki. Mindig ramir ebben az esetben mit tegyek ? Most is irt h nem tudok e segiteni pedig azt csak bekell gepelni.. Nagyon idegesito mar nemakarok am vele baratkozni hogy mondjam meg h vegye eszre magat? En meg nem dolgozok de a hetvege szabad pedig neki ugyanugy megcsinalja mas is sztem
2021. jan. 4. 18:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Es mindig ezekkel kapcsolatban a beadasi hatarido napjan ir ram.
2021. jan. 4. 18:27
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy kérdezd meg tőle : "Szia! Mit segítsek ezen? Csak be kell gépelni."

Utána legközelebb "Szia, bocsi most nem érek rá"

Azután

"szia, ezt én sem értem annyira"

2021. jan. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy nézd meg utólag és mondd azt neki hogy nem láttad, rossz a Messenger, előbb vagy utobb megunja, hidd el. De semmiképpen ne segíts, mert rád cuppan megint
2021. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Legyéll őszinte pl: "h, figyi. Kicsit lehetcnel onallo... ok megertem h melozol meg minden, de most gondolj bele. Neked ebol semmi hasznodt nem lesz ha mindig en csinalom meh a hazit."


Ergo nem fejlődik semmit. Vagy csak ne nézd meg az üzenetét a házivak kapcsolatos és jöhet a kamu szöveg: "uhh pocsi nem latam, h irtal sry"

2021. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mar megneztem es tudom tudom azt kapsz amit adsz de az hogy allandoan mar kicsit sok...unnep elott felvolt adva.. Azt mondta mindig nezegeti az online rendszert ahova a hazit rakjak fel
2021. jan. 4. 18:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne küldd át neki. Mondd meg hogy csak be kell gépelni. Éreztesd vele, hogy nem akarod helyette megcsinálni. Kihasznál. Ne sajnáld. Ha meg ezután megsértődik és nem zaklat legalább lerázod. Azzal sem jöhet, hogy már 20x félrenézte a határidőt
2021. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Es ha mar alapbol nincs kedvem vele annyira baratkozni ?vagy hat igen hogyha ram ir neha mar nincs kedvem annyira tarsalogni vele mert elvagyok igy a napokba aztmondom legyen neki is egy fiubarat akivel elvan mert hat na xd
2021. jan. 4. 18:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor még jobb, akkor nem muszáj finomnak sem lenned
2021. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy hasonló csoporttársam, aki sajnáltatta magát, hogy nem beszél vele senki, ezért ráírtam messengeren, mert megsajnáltam. Akkor még nem tudtam, hogy mekkora hibát követtem el, mert utána minden kis dologgal engem zaklatott, mindent tőlem kért, alap dolgokkal nem volt tisztában, eléggé rámakaszkodott és kihasznált. Aztán egyszer meguntam és nem nyitottam meg az üzenetét, nem küldtem el neki amit kért. Szerencsére vette a lapot így leállt... Sajnos sok ilyen mber van Kérdező, emiatt ne legyen bűntudatod, mert nem csinálhatsz meg helyette mindent. Az ilyen élősködőket jobb minél hamarabb lerázni...
2021. jan. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!