Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha MÉG nincsen...

Mit tegyek ha MÉG nincsen annyi barátom az új iskolámban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval én most jöttem kilencedikbe tanév elején. 33-an vagyunk az osztályban. Eddig még nem igazán sikerült "elmélyíteni" egy barátságot sem. Ez alatt azt értem, hogy nem beszéltem olyan sok mindenkivel. Persze vannak barátaim az általános iskolából, akikkel beszélek, de mit tegyek, hogy a középiskolában is legyenek maradandó barátaim. Előre is köszönöm a válaszokat.

2021. jan. 5. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Online oktatás idején mondjuk nem könnyű barátokat szerezni.
2021. jan. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én idén végzek a gimivel, 4 év alatt egy barátot se szereztem. Nyugi, van még bőven időd, hogy ezt megváltoztassad. Irogass velük stb.
2021. jan. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. :)
2021. jan. 5. 13:14
 4/5 A kérdező kommentje:
Na, szerintem jól haladok. Köszi még egyszer a válaszokat.
2021. jan. 5. 14:46
 5/5 anonim válasza:

nem tudom merre laksz, de valami hasonlón megyek keresztül és néha jó lenne beszélgetni valakivel

ha szeretnél írj:)


16

2021. jan. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!