Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy csaj akit már kb 9...

Van egy csaj akit már kb 9 éve ismerek egyutt jártunk suliba is joba voltunk stb aztan most véletlen folytán egy tanfolyamra kerultunk. Nem baj h igy gondolom szerintetek? Tobbi lent,,,

Figyelt kérdés
Lassan 1 hete meg se néztem az uzijet...Már nincs kedvem vele baratkozni nncs mirol beszélgetni se ugy alapbol is meg elvagyok magamnak meg na hát a baratommal is (amugyse volt nagy barati tarsaságom sose igényeltem)de már az is idegesito h mivel ugye o már dolgozik gondolom nem mindig van ideje házit csinalni de mindig az utolso pillanatba irt rám stb h segitsek a házival holott unnepek elott feladták és már betelt a pohar. egy ideig elkultem de na...rájottem am is nemvoltunk mi olyan nagy igaz baratok.....
2021. jan. 8. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nem baj tesám!
2021. jan. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés ebbe? Nincs valaki akivel megbeszéld a dolgaid? Szülők?
2021. jan. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Senkinek soha nem segitenek hazi feladatban. Relax.
2021. jan. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy lehet lekoptatni? Xd tudom ez csunya. de mindig ramir valamivel h ez nincs meg ez a tetel? Az nincsmeg? Uncsi neha kerje el valakitol vagy en mar nemtom 😁
2021. jan. 9. 17:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Azert vagyok ilyen mert mar alapbol nemszoktam latni stb es hat ja. Multkor is ramirt egy regi osztalytarsam egx csaj ( nemis szerettem az osztalytarsaim nagy reszet) hogy kell e valami cucc az ugynevezett "munkajabol " amivel o penzt csinal. Neki se irtam vissza minek ha bemis latom stb 2 eve mar 😏
2021. jan. 9. 17:48
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Bárkit le lehet koptatni ha akarod. Őszintén és egyenesen.
2021. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
...nem a gyakorira írkálva vadidegeneknek...
2021. jan. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!