Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet sulin kívül...

Hogyan lehet sulin kívül barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
2021. jan. 9. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Különbözõ szórakozó helyeken, interneten, buszon, földön, vizen, levegõben, vidám vasárnap.
2021. jan. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Események kapcsán. Hogy épp csináltok vmit.


En a barátom anno strandon ismertem meg meg teljes véletlen alakulva azaz spontan velünk kezdtek fejeseket ugrálni a vizbe mások meg csuszdázni stb


Valakit meg tánctanfolyamon ismertem meg(habár vele nem jöttem össze mert vele folyamat zavarban voltam-túl helyes srác volt-, es Soha nem tudtam feloldódni mellette, igy egy idő mulva le is kopott rolam


Es volt egy srác aki esküvőre kellett, ahol nem akartam szégyenkezni hogy nekem meg barátom sincs, igy megkértem hogy legyen az "álbarátom" a család előtt, be is lett mutatva a szüleimnek, mint szép szerelem etc, aztán a végén még járt is velem, monhatni egymásba szerettünk de amugy nem illettünk össze pár év mulva kifujt a kapcsolat

2021. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
*ja és volt hogy bejárkáltunk másik sulikba csak ugy. Onnan is lett egy rakat sztori
2021. jan. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
Például itt
2021. jan. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!