Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak most? :/

Mit csináljak most? :/

Figyelt kérdés

Nos először is...az van, hogy én augusztus óta nézek amiméket, de NEM VAGYOK WEEB MEG OTAKU MEG EGYÉB SZRSÁGOK!


Na, és van egy barátnőm aki rendesen weeb volt, és kb sosem beszéltünk viberen, és a suliban is ritkán, mert ő kb csak az aminékról tudott beszélni engem meg azok nem érdekeltek.


Aztán amikor elkezdtem megnézni az 1.t, minden nap beszéltünk viberen, minden gondolatomat megírtam neki az adott animével kapcsolatban, stbbb...


Szóval tök jó volt.


Azóta 8 animét láttam.


De kb 2 hónapja OLYAN UNDORÍTÓ és bunkó módon leszarja hogy írok neki hogy az fáj :/ Írok neki, és 2 opció van:

-Elérhető lesz, de nem nézni meg.

-Megnézi de nem válaszol.


Kérdeztem a suliban hogy miért nem szokott válaszolni, erre mondja röhögve hogy 'nincs kedvem.'


Megkb 2 hete egy másik animés csajjal csináltak egy animés csopit amiben most hárman vagyunk, és ebben is olyan bunkók:/


Írok/küldök valamit, megnézik, és vagy nem válaszolnak vagy annyit hogy 'xd' vagy megse nézik (a másik barátnőm azért általában megnézi, de az akiről először beszéltem nem.) De ha én nem válaszolok egyből megjelölnek ezerszer hogy hahó hol vagyok már..


Meg ők olyan magyar szinkron utálók :/ Én tökre szeretem hallgatni a magyar covereket, ők meg beküldik a csoportba hogy 'milyen szar XDD'

Nem érzem úgy hogy nekem az animések között a helyem :p


Ahjj nagyon zavaros lett..



Szóval az lenne a kérdés, hogy szerintetek lépjek e ki abból a csoportból? Illetve hogy mit csináljak a soha nem válaszolós barátnőmmel???


Most rászoktam arra hogy én is megnézem amit írt de nem válaszolok bár nem hiszem h ez jó



2021. jan. 9. 17:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik, akkor lépj ki a csoportból. Most erre mit válaszoljunk?? Ezt csak te tudod eldönteni.
2021. jan. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem barát.
2021. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
visszaadja amit tőled kapott. :)
2021. jan. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lépj ki a csoportból és hát, az olvasottakból úgy gondolom, hogy az a csaj már nem a barátod.

Remélem nem fogod ez miatt abbahagyni, az anime nézést... :c

2021. jan. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát!
2021. jan. 9. 17:36
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp lépj ki. Nekem ez az xd válasz egy ilyen "nézd milyen béna" válasznak tűnik.
2021. jan. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
szerintem lépj ki a csoportból és hagyjad azokat a csjokat! és ezekért nem kell azt érezned hogy nem illesz ide, ha szeretnél egy jó közösséget akkor csatlakozz az animem - az anime ország oldal discord csopihoz
2021. jan. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 huba123 válasza:
Aki válaszra se méltati az nbert az ne számítson másra nem csak ők vannak a világon ha neked tetszik a magyar cover akkor tetszik nekem is tetszik de van akinek nem kész ez van el kell fogadni de ha ők ezt nem tudják felfogni hogy például neked ez tetszik és ez van akkor nemlehetnek több 13-nál én életem első animéjét magyar szinkronnal láttam és nekem fura is volt utána átváltani feliratosra de vissza a témához akik nem bírnak / csak eltűrnek vagy csak néhha kellesz azokat dobd ki az életedből ha csak akkor hívnak téged beszélni amikor ők akarnak akkor olyan alapon vagy ha nincs ló jó a szamár is és szerencsére már nagyon régen kizártam az ilyen embereket az életemből ennek köszönhetően van egy olyan baráti társaságom akik látom hogy húzzák a szájukat azzal kapcs hogy én animéket nézek azonban nem szólnak le érte és simán végighalgatnak szval ja végszóként ne foglalkozzvelük csak tilts le őket a rákba
2021. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Engedd el. Egyszerű. Azzal foglalkozz, aki veled is foglalkozik. Biztos van más, akivel barátkozhatsz.
2021. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Örömmel jelentem, hogy kiléptem a csoportból..


Megnézték amiket tegnap este küldtem, de nem reagáltak semmit. Nem meglepő.


Mindenesetre elengedtem ezt a csoportot..Majd személyesen -beszélek velük.

2021. jan. 10. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!