Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindig is érdekelt ez a...

Karuczka Emma kérdése:

Mindig is érdekelt ez a kérdés, viszont sosem tudtam rá választ adni. Neked mi a véleményed?

Figyelt kérdés
Mi van akkor, ha egy lány és egy fiú nagyon jó barátok, és ha a lány szerelmet vall a fiúnak, de a fiú elutasítja. Ezek után mikor rendszeresen találkoznak, akkor a fiú nem tud ugyanolyan lenni mint akkor mikor még legjobb barátok voltak. Zavarja, hogy szerelmet vallott neki a legjobb barátja? Vagy máris utálja?

2021. jan. 10. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Zavarhatja, de miért utálná?
2021. jan. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Utálni biztos hogy nem utálja, de a barátság szerintem soha nem lesz már ugyanolyan.
2021. jan. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha utálná akkor nem is találkozna vele, de az tény hogy a barátság már más lesz, ha egyáltalán megmarad. Ha az illető túl tud lépni akkor szerintem egy idő után visszaállhat a barátság, csak ezt persze nehéz elérni.
2021. jan. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
És,ha lefekszünk lehetünk még barátok?
2021. jan. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyénfüggő. Ismerek olyan fiú-lány barátságot, ahol az egyik fél fölvetette, hogy akár járhatnának is, a másik nemet mondott, de ugyanúgy barátok maradtak. De biztos van, aki nem tudna egy ilyen helyzetet jól kezelni.
2021. jan. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy az előttem író is mondta, egyénektől és magától a batátság milyenségétől is függ. Ezek alapján csak te tudod megállapítani, mennyire erős baráti kapcsolat volt, megéri-e tovább nyúzni. Mindenben van kockázat, de nem éri meg erőltetni ami már nem megy.
2021. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig is érdekelt ez a kérdés, viszont sosem tudtam rá választ adni."

Mert nincs értelme a kérdésnek. Ha két konkrét emberről van szó, akiket ismerünk valamennyire, akkor tudunk TALÁLGATNI a személyiségi vonásaik alapján. Arra, hogy egy kitalált FIÚ, akiről nem tudunk semmit mit csinálna, az alternatív lehetőségek száma iszonyat sok, mert végtelen féle ember lehet a fiú.

2021. jan. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves Arthur. Ebben teljesen igazad van. Ezért kérdezem meg a ti véleményeteket hogy ti hogy látjátok. Érdekelnek a választok. <3
2021. jan. 10. 21:01
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

" Ebben teljesen igazad van. Ezért kérdezem meg a ti véleményeteket hogy ti hogy látjátok."

Nem hiszem hogy akkor értetted a válaszom. Hisz bárki bármit mond, az csak egy random meglátás, nincs alapja, mert nincs elég információ hozzá. Miért akarsz random válaszokat?


"Zavarja, hogy szerelmet vallott neki a legjobb barátja? Vagy máris utálja?"

Az amit ebből lehet tudni az csak annyi, hogy a fiúra érzelmileg VALAHOGYAN hatott ez a bevallás. Azt, hogy hogyan, nem lehet tudni, csak azt, hogy hatott.


" akkor a fiú nem tud ugyanolyan lenni mint akkor mikor még legjobb barátok voltak."

Nincs leírva, hogy hogyan viselkedik vele ezután, vagy csak nem írtad le a kérdésben. Szóval alaptalan feltételezés az is, hogy utálja és zavarja őt.

2021. jan. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam sosem működött utána a barátság. A fiú barátok vallottak mindig és én elutasítottam őket, aztán láttam hogy szenvednek, kevesebbet akartak találkozni stb. kihűlt a barátság, vége lett mindennek.
2021. febr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!