Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy valljam be neki?

Hogy valljam be neki?

Figyelt kérdés
Passzív srác vagyok, a legjobb barátomba beleszerettem, szeretnék vele egy alkalmi kapcsolatot. Hogyan mondjam el neki?

2021. jan. 11. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha hetero, aki inkább sehogy. Ha nem tudod hogy milyen beállítottságú, akkor próbáld meg előtte kipuhatolni.
2021. jan. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

11-12 éves korunkban olyant játszottunk, hogy én vagyok a barátnője. Szerintem ez alapján bi lehet Ő is.


17/F vagyok, Ő 16/F

2021. jan. 11. 14:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes lenne erről beszélni vele, attól meg ne vedd készpénznek, hogy a fiukat szereti.

Mielőtt ciki lenne én megkérdezném.

2021. jan. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen előzmények voltak, akkor én megkérdezném, nem akar-e most is olyat játszani, hogy Te vagy a barátnője. Aztán már fordulhatna a beszélgetés, majd a játék is komolyra!
2021. jan. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Ő már tudja? Előbújtál neki? Ha még nem akkor semmiképpen se. Akkor előbb búj elő aztán jöhet a többi, de csak szépen lassan. Ne feledd ezt még neki meg is kell emésztenie. Legyél türelmes, nagyon-nagyon türelmes, akkor lehet esélye annak, hogy a barátságotok ezt elbírja. Ha csak rászabadítod az érzelmeidet egy életre elveszíted.


Sok sikert, majd írd meg mi van/volt.

2021. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintetek az esetleg milyen, ha ráírok egy kamuprofilról, hogy szeretném megismerni?
2021. jan. 11. 18:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
lennék a barátod helyében mert akkor meg is raknám segged miuttán elmondanád hogy tetszek neked :D
2021. jan. 12. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg a kamu profilt, de én inkább a megbeszélést javaslom, hogy a korábbi játékotokra hivatkozást.

Vagy félsz, hogy másképpen fog rád nézni, ha kiderül, mit szeretnél?

Rosszul eshet neki, ha nem vagy öszinte, hogy kerülő utakon próbálsz hozzáférközni.

2021. jan. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!