Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem akar a legtöbb...

Miért nem akar a legtöbb ember szóba állni gyerekkori barátaival?

Figyelt kérdés
Nekem 4 éves koromban volt egy barátom akivel sokáig elválaszthatatlanok voltunk de aztán elköltöztünk és megszakadt a kapcsolat de aztán 20 évvel később a Facebook segítségével újrabeszéltünk. De az emberek reakciója erre, hogy "akkor még kicsi voltál" meg "minek foglalkozol vele". Sőt van aki le akar engem is beszélni róla. Ti hogy vagytok ezzel?
2021. jan. 12. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

miért extrapolálsz "legtöbb" emberre a néhány példád alapján.


Nálam pl. egyáltalán nincs így....

2021. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
10-20 ev alatt jelentos valtozason esik at az ember, foleg ha kisgyerek korra tekintunk vissza. a legtobb ember ha talalkozik egy ilyen szemellyel, azert gondolja ezt, mert mar kozel sem olyanok mint regen, mas az erdeklodesi koruk, stb.. mar nem tudnak ugy beszelgetni, mint akkor. persze lehetnek kivetelek, de az esetek tobbsegeben szerintem az van amit en mondtam. az mar megint mas kerdes, hogyha egyutt notok fel, mintha 10 ev mulva talalkoztok ujra.
2021. jan. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!