Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy nézne ki számotokra ég...

Hogy nézne ki számotokra ég tökéletes nap?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsiságból,ha szeretnétek én is leirom nekem hogy nézne ki, és szerintetek megtudjàtok hamar valósítani ezt a napot? Amikor csak az van amit ti szeretnétek

2021. jan. 12. 16:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Egy*
2021. jan. 12. 16:53
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Felkelek reggel 6.30-kor, mellett az angyali Feleségem még alszik. Megpuszilom, majd kimegyek a mosódóba elvégzem a reggeli teendőket. Miután visszaértem a Kedvesem is felkelt, átöleljük egymást és megcsókoljuk egymást. Felöltözök, a Szerelmemmel megreggelizek, majd elindulok a munkába. Beérek a rendőrségre, megvan a reggeli eligazítás. Végzem egész nap a munkámat, majd hazamegyek, miután lejárt a munkaidő. Otthon már vár a Szerelmem. Átöleljük és megpusziljuk egymást. Telik a délután, este megvacsorázunk, majd megfürdünk. Már éppen bebújnánk az ágyba, mikor a Kedvesem azt mondja, hogy:"Kicsim, csodás dolog történt a mai nap folyamán! Gyerekünk lesz!" Örömömben könnyesek lesznek a szemeim, ölelgeti, csókolgatni kezdem az Istennőmet, majd bebújunk az ágyba. Beszélgetünk egy darabig, közbe megy a TV. Majd szépen lassan vidáman,boldogan elalszunk!:)

Soha nem fog megvalósulni...

18/F

2021. jan. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Zipolitében ébredek a saját tengerre néző cabana-mban, felveszek egy bikinit, csinálok magamnak egy jegeskávét, és kifekszek a teraszomon lévő függőágyamba és nézem a hullámzó óceánt, hallgatom a sirályokat, miközben megcsapja az orromat a sós víz illata. Napközben elmegyek kirándulni valahova, vagy bemegyek sétálni Oxaca-ba, délután még fürdök és napozok a szinte üres tengerparton, majd este összejövünk a helyi barátaimmal a parton, tequila-zunk, gyújtunk tábortüzet, én meg ukulelézek a tűz mellett ülve.


Zipolitébe még eljuthatok, de ez így ebben a formában nekem se fog soha megvalósulni.

22/L

2021. jan. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2 Ez nagyon aranyos! Hidd el meg fog ha tényleg akarod ! Ki tudja mikor talál rád az igaz szerelem? Bármelyik pillanatban ! És a munkahelyre , rendőrségre mint irtad is be fogsz kerülni , szurkolok :)!


#3 Zipolitét eddig nem ismertem, de utána néztem és gyönyörű hely, felvettem az utazási listámra, Mint irtad eljuthatsz oda , szóval ez is megtörténhet! Ha nem is lesznek ott a mostani barátaid, valami jó fej társaságot találhatsz ott is , remélem sikerül .

2021. jan. 13. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!