Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet rendesen lereagálni...

Hogy lehet rendesen lereagálni a” kövér vagyok” kijelentést?

Figyelt kérdés

A barátnőm (nem úgy mint csajom, hanem mint barát barátnő, lány vagyok) sokszor szokott nekem mondani olyanokat, hogy ő kövér, vagy béna ebben, abban, persze nem panaszkodik, hanem így elvicceli. Szerintem ő nagyon szép, semmi gond nincs vele. De mégis olyan csökinek hangzik, amikor elkezdi valaki: jajjj nem vagy kövér, nem vagy csúnya!

Főleg chaten, ahol muszáj válaszolni.

Hogy lehet lereagálni egy ilyen kijelentést?


2021. jan. 12. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél ellene. Röviden. Továbbiakban : Ha megkérdezi,hogy,hogyan,elmondod.

Ha kifogásokat keres,akkor megmondod,hogy megoldást keressen,és nem vagy vevő a negatív gondolkodásra. Elmondtad,hogy hogyan,megoldást adtál,nincs mit keresni innentől fogva,ő meg kifogást keres,pedig semmit nem kéne keresnie már,mert megvan a megoldás,pláne nem kifogást. Akarja,vagy nem akarja?Kész.

2021. jan. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ilyen kérdésre én sem puncsolással válaszolok. Terelem a témát rövid ideig tartó kínos csend után. Ha közeli haverokról, barátokról van szó, akkor rá is teszek még egy lapáttal.
2021. jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Haverom is szokta mondani, annyit válaszolok, hogy "igen" és témát váltok. Tényállítás, nem lesz ettől senki sem kevesebb a többi embertől, épp ezért nem vagyok hajlandó a lelküket sem ápolgatni emiatt, ha ők problémának látják, változtassanak rajta, én nem látom annak, nem az én dolgom.
2021. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!