Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, bepróbálkozott már...

Lányok, bepróbálkozott már nálatok fiú barátotok? Milyen hatással volt a barátságra?

Figyelt kérdés

Hogyan próbálkozott be?

Hogy utasítottad vissza?

Utána még barátok maradtatok?

El tudtad felejteni a dolgot teljesen?



2021. jan. 13. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen.
2021. jan. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem teljesen őszintén elmondta néhány évnyi jó barátság után. Visszagondolva, néha elkaptam egy-egy furcsa pillantását, de ezeket nem vettem komolyan, és jól meglepődtem, amikor végül kimondta.

Elmondtam, hogy én nem így érzek, mert bár nagyon szerettem, nem éreztem iránta vonzalmat. A tetejébe, akkoriban valaki mással randizgattam. Utána megbeszéltük, hogy ez a kis malőr nem fog változtatni semmin, de sajnos nem így lett.

Attól kezdve ő is feszengett ha találkoztunk, én is, még a bulikban és más összejöveteleken is. Kerülni kezdtük egymást, és mostanra csak a szülinapokra és más ünnepekre szóló jó kívánságokig terjed a kommunikációnk.

Kevés ilyen jó barátom akadt, mint ő, akivel ennyire egy húron pendültünk, és szívből sajnálom, hogy elvesztettem egy ilyen értékes ember társaságát.

Igazából, nem tudom, hogy egy ilyen helyzetet miként lehet megoldani, nekünk nem sikerült. Talán mások tudják erre a jó választ.

2021. jan. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lány vagyok, de remélem nem baj hogy le írom az esetet.

Nekem volt egy lány barátom akit már ismertem pár hónapja és nagyon tetszett. Végül be vallottam neki. Bár vissza utasított, de mondta hogy semmi baj és nem fog változni semmi. Azóta is ő a legjobb barátom.

2021. jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
+1
2021. jan. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már ugyan a jócskán felnőtt kategória vagyok, de velem is előfordult.

Direkt nem értettem, hogy mit akar.

Ő pedig megértette, hogy miért nem értem.

Megmaradt a barátság a mai napig.

2021. jan. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lányok és nők :) akkor így kérdezem. Köszi
2021. jan. 14. 10:22
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös, ez egy jó és frappáns megoldás volt. :D
2021. jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos a lányok kedvesek és képesek nagyon édesek, cukik és barátságosak lenni a fiú barátjukkal. A fiúk viszont ezért hamar beléjük szeretnek, legalábbis sokszor.

Én soha nem vallottam szerelmet a legjobb lány barátomnak, sőt soha nem is voltam szerelmes belé.

Ettől függetlenül megesett, hogy egy részeg, depis és esős éjszakán egy hangulatos bárban, hosszan csókolóztunk.

Mikor legközelebb, két napra rá találkoztunk, ő kicsit feszengett, én mondtam neki, hogy nem szeretnék tőle semmit. Ő erre megnyugodott és mondta, hogy ő se tőlem. És utána még hosszú ideig legjobb barátok maradtunk.

Sajnos egy ideje más okok miatt (nem is tudom miért igazából) eltávolodtunk egymástól.

25

2021. jan. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!