Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem sikerült barátokat találno...

Nem sikerült barátokat találnom az új osztályomba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 honapot jartunk iskolába...most online vagyunk ugye, de az alatt a ket honap alatt nem sikerult baratokat találnom az osztályban...Senkivel sem tartom onlkne a kapcsolatot..

Vannak olyanok akikkel jol elvagyok viszont még baratsagot nem sikerult kialakítanom.. Azerrt nehéz mert sok a kolis es ugye ők osszeszoknak a koliba... Mit tegyek szerintetek? (Mármint ha visszamegyunk)



2021. jan. 14. 13:39
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja és 16 eves lany vagyok, vannak mas barataim, nem sok de van

Nehezen baratkozom de azert egy ido utan kitudok nyílni de nem igazan a suliban hanem sulin kivul foleg, legakabbis en igy latom

2021. jan. 14. 13:40
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Én is ilyen voltam, nem voltam nyitott feléjük és a vége az lett hogy évekig egyedül ültem a padban...Nyiss feléjük, írj rá arra akivel barátkozni szeretnél, kezdeményezz te. Nem harapnak :D
2021. jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha nehezen barátkozol, akkor megértem. Lányom csak egy hétig járt az új osztálytársakkal és szinte mindenkivel összebarátkozott. Próbálj meg kicsit nyitottabb lenni. Tudom hogy nem egyszerű.
2021. jan. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De hogyan legyek nyitottabb??
2021. jan. 14. 14:14
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Ne várd, hogy ők kezdjenek veled kommunikálni hanem kezdj te
2021. jan. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van, még nem sikerült új barátságokat kialakítani sajnos. Csak azt tudom neked tanácsolni, hogy kezdj el írogatni velük és aztán majd lesz valami. Eleinte én is féltem, hogy milyenek lesznek az új osztálytársaim, de aztán kiderült, hogy tök jó fejek. Viszont még nem mertem ráírni senkire, talán majd a hétvégén.:)
2021. jan. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!