Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért távolodom el a barátaimtól?

Miért távolodom el a barátaimtól?

Figyelt kérdés

Régebben 5-en voltunk nagy barátok.

Minden hülyeségben benne voltunk, nagyon szép időszak volt, tele nevetéssel.

Az egyikük elköltözött, vele már nem is tartjuk a kapcsolatot.

Így maradtunk 4-en


Még tavaly év elejéig jó volt minden, aztán minden megváltozott.

Egyre kevesebbet beszélünk, alig találkozunk, és közülük aki a legközelebb ál hozzám már nem is találkoztam 3 hónapja.

És az a legzavaróbb az egészben hogy 2 km-re lakik.

Mindig mondom hogy menjünk ide, menjünk oda, de vagy azt mondja hogy nincs kedve, vagy "tanul" és nála a tanulás a gépezést jelenti.

Még a szülinapjára is én hívjak meg mindenkit, márők sem beszélnek egymással, nyáron is ha mentünk valahova az is csak miattam volt.

Állandóan tiktokozik, fifa, fortnite meg minden, minthogy velünk lenne.

16/F



2021. jan. 16. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez esetben nem te távolodsz el tőle hanem ő tőled, ezzel meg nem tudsz mit csinálni. Esetleg meg mondhatod neki hogy ez rosszul esik neked és szeretnéd ha többet foglalkozna veled végülis a barátja vagy és igenis lesznek idők amikor neki szüksége lesz rád.
2021. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez szomorú, én például nagyon örülnék pár fiú barátnak, az utóbbi időben megcsappantak.
2021. febr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!