Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináltatok volna a...

Mit csináltatok volna a helyemben? Úgy érzem rosszul cselekedtem.

Figyelt kérdés
Ma este együtt mentünk át egy lánybarátunkhoz iszogatni beszélgetni 6an. Nagyon jó is volt az este, de olyan 9 körül hívták a lányt és bement telefonálni a hálószobába. Mikor már kb negyven perce nem jött vissza én és egy haverom bekopogtunk hozzá, a földön ült és sírt, inkább zokogott. Azt kérte hogy mind menjünk el, így is tettünk. Viszont kezdek aggódni érte, nem tudom mi történt, mi pedig egyedül hagytuk.

2021. jan. 17. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon jó barátok vagytok, fura hogy csak úgy leléptetek.

Ha annyira nem közeliek, csak haverság, akkor szerintem oké, nincs közötök hozzá feltétlenül.

Amit nem értek, hogy hogy császkáltok ti ide-oda kijárási tilalom után? :D

2021. jan. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igazából vagy “útlevelünk” is, de itt nálunk senki nem nézi amúgy...
2021. jan. 17. 00:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Ti láttátok mennyire volt rossz állapotban...
2021. jan. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Tuti meghalt vki
2021. jan. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom. Igazából ő kérte, hogy menjetek el, de talán egy kis ellenkezést lehetett volna tenni, hogy biztosra menjetek abban, mire vágyik igazán.
2021. jan. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!