Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is van aki megbánta hogy...

Más is van aki megbánta hogy bele fogott a jogosítványba, de sajnos muszáj folytatni mert már pénzt tett bele?

Figyelt kérdés
Meg ha nem fejezem be ezt hallgatom életem végéig.

2021. jan. 18. 11:46
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Emberi tulajdonságok oda akartam nagyon könnyű elnyomni.
2021. jan. 18. 11:46
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már elkezdte az ember akkor nem árt befejezni ha csak nem akar több szazezret bukni rajta
2021. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ott még nem tartok eddig 64 ezer forint körül tettem bele.
2021. jan. 18. 11:56
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Hehe, hát akkor még nem buktál meg vagy ötször,... Na majd akkor nézd meg a számlát
2021. jan. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én annó 200 ezer ft-al szálltam bele (szülői nyomásra) mert mindenki az mondta hogy könnyű.

Nem volt az, mikor elfogyott a pénzem kénytelen voltam ott hagyni a szakmát amit tanulók és munkába (gyártósór) állni mivel akkor anyámék fizették volna (és több mint fél millával tartoznék) akik nem engedték hogy abbahagyjam!

Emellett még az oktató is egy hatalmas fac volt...

Hát mit ne mondjak,nagyon megutáltam az autó vezetést, komolyan!

2021. jan. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Beléptem egy csoportba is facebookon, látom hogy emberek mennyit szenvednek a jogosítvánnyal. Nagy nehezen teszik le iszonyúan sok pénzből. Kár hogy ezeket nem találtam meg hamarabb. Nem is gondoltam volna ez ilyen.
2021. jan. 18. 12:06
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

Nem az emberek lettek mujábbak, hanem pénzéhesebbek a vizsgáztatók, meg az iskolák, szerintem.


Mert ha meghúzzák szegény párát, akkor fizethet új vezetési órákat, új vizsgadijat.

Bukásonként plusz 50 ezer

2021. jan. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Így van, voltam oktatónàl két órát aztán azzal kezdte mindeki 60 órát vezet minimum. Aztán szinte nem is tanított semmit csak vezessek jól. És csodálkozik hogy nem megy annyira jól. Na hozzá vissza se mentem.
2021. jan. 18. 12:13
 9/15 A kérdező kommentje:
Most én hogy vezessek jól ha sose vezettem ezt se értem. Nem érzem még az autót meg hogy mikor hogy viselkedik. Rutin pályát is biztos azért vették ki mert így még jobban le tudnak húzni.
2021. jan. 18. 12:15
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

S amikor végeztél a kötelező órákkal akkor még elbizonytalanít az oktató, hogy nem ártana még pár plusz órát venni 😀😀😀

S ha nem teszed, akkor meg idegeskedhetsz, hogy talán mégis kellett volna. Még ha nem is.

2021. jan. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!