Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt mar olyan időszak az...

Volt mar olyan időszak az eletetekben amikor minden "barátotok" elhanyagolt s tulajdonképpen egyedül maradtatok? Hogyan éltetek meg? Azóta ez helyre állt?

Figyelt kérdés

2021. jan. 18. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
elég jellemző...de már nem érdekel. 2 hete vagyok túl a legutóbbi csalódáson. bízni már nem szeretnék senkiben. valószínű depressziós is vagyok. fel fogok keresni szakembert, aztán majd látom, hogy állok. egyedül sajnos nem tudtam mindenre választ találni.
2021. jan. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Es mintha osszebeszeltek volna. Mintha elatkozott lennek. Minel jobban probaltam felhivni valakit, annal inkabb lekoptattak.

Valahogy a legmelyere kerultem. Feladtam. Es akkor egy idegen az utcan kedves volt, egy szomszed dumalt velem. Valaki megis felhivott. Es tenyleg, mint valami atok feloldasa, szinte szetszedtek utana az emberek.

De mikor a legjobban szuksegem lett volna ra, nem voltak ott. Pedig nem voltam vampir, nem akartam tul sokat.

Nem szeretnek tul ezoterikusnak tunni, de valami tenyleg van ebben.

Valahogy engedd el, valahogy fogadd el, hogy most ez szar. De nem jelenti azt, hogy igy marad. Ha valahogy feljebb rugod magad hangulatilag, a regieknek is kelleni fogsz, meg foleg par kemeny honap utan ujra lesz elet. Egy kollega, egy haver, egy ember.

2021. jan. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Pár év alatt minden barátomat elvesztettem, egyedül maradtam. Helyre állt? Hogyne, már nem akarok barátokat, hanem megtanultam egyedül is boldognak lenni.
2021. jan. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
88%
Igen. Sosem volt túl nagy szerencsém a baráti kapcsolatokhoz, legtöbbször akkor is elhanyagoltak és belém rúgtak, ha szívem lelkem beleöltem ezekbe a “barátságokba”. Sokáig depressziós voltam e miatt. Most is fáj a dolog, de már nem érdekel annyira. Beletörődtem, már azért is hálás vagyok ha valaki minimálisan kedves tud lenni velem. Viszont remélem a te esetedben minden megoldódik és helyreáll:)
2021. jan. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, jelenleg kb ez történik velem.

Amúgy sem volt egy óriási, stabil baráti köröm, de mostanában eléggé felületessé váltak a nagyobb régi kapcsolataim is.

Van akit pont én építek le mostanában, mert észre vettem, hogy csak akkor keres amikor kell neki valami.


Sajnos van ilyen; barátok jönnek, barátok mennek. De az élet hosszú, szóval meg fogok még ismerni másokat, akikkel osszebaratkozhatok.

2021. jan. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Nagyon látszott, hogy a baráti körben teher a társaságom, hogy nem szívesen vannak velem. Az egyedüllétet bírom, nem azzal volt bajom. Csalódott voltam, hogy nem kellek nekik, és hogy nélkülem tök jól elvannak, nem is hiányzom, meg semmi.
2021. jan. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos most is ez van velem :( Rossz érzés, hogy nincsenek barátnőim, akikkel tudnék beszélgetni. Az utóbbi két évben sokat kellett csalódnom. Volt, aki külföldre költözött és onnantól nem érdeklem. Volt, aki kihasznált és kibeszélt. Szeretnék igazi barátokat, de nagyon nehéz.
2021. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt. 23 éve a legjobb barátom váratlanul komoly beteg lett, a suliból még volt pár hónap hátra. Nagyon rosszul éltem meg ugyanis tervbe volt véve pár közös dolog ami elmaradt. 1991 óta ismerem őt. Évekkel később találkoztunk és sokat beszélgettünk de valami megváltozott. Valahogy megkeseredetté vált, ami érthető és később eléggé untam a panaszkodását. Sokan körülrajongták érdekből.

Munka miatt messzire kerültünk egymástól, már nincs közös témánk.

2021. febr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Voltak barátaim, de rájöttem, hogy csak kihasználtak. Mindegyik megszakította velem a kapcsolatot, sok fiú barátom pedig azért dobott ki, mert barátnője lett és az féltékeny volt rám. Aki pedig szingli és úgy barátkozik velem, arról később kiderül, hogy csak dugni akar és azért jópofizik. Én már nem tudok senkiben sem bízni. Most nincs egy barátom sem és így jó nekem.

Al Bundy mondta:" Barátok? Nincsenek, nem is lesznek, és hallani sem akarok róluk".

2021. febr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg érzem ezt
2021. febr. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!