Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg így viselkednek...

Tényleg így viselkednek egymással a barátok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom (én lány vagyok) és mindig aztmondja hogy csak barátok vagyunk, meg semmi többet nem akar tőlem. (Barátnője is van...) de közben folyton csókolgat, fogdos. Régebben volt egyszer amikor hosszabb ideig csókolóztunk. Majd megkérdeztem hogy most akkor együtt vagyunk-e...A válasza a következő volt: "Nem is tudtam hogy együtt vagyunk😂😂"......Szerintetek..??
2021. jan. 18. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
fákbój
2021. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd megdug, akkor is mondd az a pasidnak hogy "csak barátok vagyunk". 😂
2021. jan. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Hát ti jó hülyék vagytok. Ne hagyd már egy random csávónak hogy tapizzon... A pasinkal csókolózunk mással nem, így max kihasznál téged de járni nem akar veled. Ha ilyeneket csinál kérdezd meg nyíltan, ha nem akar járni veled akkor meg hagyd. De ezek nem normális dolgok egy barátságban.
2021. jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
És te ezeket hagyod neki annak ellenére, hogy tudsz a barátnőjéről? Az szép.
2021. jan. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Te csaj egy az, hogy ne hagyd hogy kihasználjon! A másik az, hogyha te tudsz a baráznőjéről és ennek ellenére engeded hogy ilyeneket csináljon veled akkor neharagudj de te sem vagy túlságosan normális. Te mit szólnál ehhez, ha a barátnője helyében lennél?
2021. jan. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezek szerint új értelmet nyert a "csak barátok vagyunk" kifejezés. 😂

Én személy szerint ezért dobom ki a csajokat abban a pillanatban ahogy ez a mondat elhangzik.

Köszi a megerősítést! 😅

2021. jan. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásból, de ez kamu kérdés vagy ennyire ostoba vagy?
2021. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!