Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek túlzás lenne a...

Szerintetek túlzás lenne a szülinapjára így írni neki?

Figyelt kérdés

A barátságunk már elhidegült, távolság miatt már nem vagyunk legjobb barátnők, de még mindig találkozunk (igaz, csak ritkán, amikor mindketten közel vagyunk, évi pár alkalom). De attól még beszélünk, meg jóban vagyunk, csak már nem úgy mint régen. Túlzás lenne ha a szülinapjára azt írnám, hogy "Boldog szülinapot hercegnő!". A többi barátnője még cifrábbakat ír. pl. babám, életem...stb. Túlzás lenne, ha ilyet írnék, úgy, hogy soha nem mondtam neki még ehhez hasonlót?


16L



2021. jan. 19. 14:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Fura lenne, ha nem szoktatok ilyet, de ha jó barátnők vagytok belefér. Mást nem nevettek egyet.
2021. jan. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Amúgysem komoly szándékkal akartam írni, hanem hülyéskedésből gondoltam.
2021. jan. 19. 14:06
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyugodtan.
2021. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De lehet, hogy ő nem fogja tudni, hogy hülyéskedésnek szánom, mert ezt üzenetből nem lehet levenni, és emiatt lehet, hogy furán néz majd az üzenetemre, meg nem fogja érteni, hogy mit kezdjen vele.
2021. jan. 19. 14:17
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod eldönteni, lehet egy sima boldog születésnapot szivecskével a végén célravezetőbb lenne.
2021. jan. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Odaírsz egy nevető jelet a vége, úgy talán érti a poént. Nem túlzás szerintem aranyos, de ha nem írod oda és csak egy sima boldog szülinapot üzenetet írsz, úgy is értékelni fogja a gesztust.
2021. jan. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Oké. Köszi a válaszokat, akkor szerintem így írom! :) De akkor se túlzás ha soha nem hívtam így?
2021. jan. 19. 14:53
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkább én azt írnám, hogy boldog szülinapot giiiirl! Ebben érződik a humor, a lazaság és mégsem egy hercegnő.
2021. jan. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És az sem ciki ha ezt Facebookra írom neki, ahol az összes imerőse, szülei is látják? Tudom, túlgondolom a dolgokat, de Facebookra is kiírhatom ezt?
2021. jan. 19. 15:13
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

Nem akarlak megbántani, de elég távoli barát lehet, ha ilyeneken aggódnod kell. Komolyan, nem bántásból.

Szerintem simán rakd ki, ennél durvábbakat is elbírt már a facebook. Ha nem tetszik neki, mást nem törli.

2021. jan. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!