Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kaphatnék tanácsot ezzel...

Kaphatnék tanácsot ezzel kapcsolatban? Nem találom az örömet abban hogy az egyik barátommal beszélek?

Figyelt kérdés

Igazából az a fiú az egyik legfontosabb számomra de semmi értelmeset nem lehet vele beszélni. Ő ugye ilyen internetes barát szerű de mindkettőnknek nagyon fontos a másik és meg tudjuk beszélni egymással a gondjainkat, segítünk a másiknak. De ha egy témába jobban bele akarok merülni mindig jönnek a minden napos kérdései hogy mit csináltam, hogy vagyok stb és ez nagyon jól esik, hogy oda figyel rám meg stb de tényleg semmi komolyan nem hozhatok fel részletesen.

Ezt valahogy a tudtára tudnám adni szerintetek?


2021. jan. 19. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mond el neki hogy mit gondolsz, mit érzel és mit szeretnél. Kérdezd meg a véleményét ő mit gondol, hogy érzi milyen a kommunikáció közöttetek. Ha fontosak vagytok egymásnak akkor ez nem lehet gond.

Nekem is van egy 'netes barátom' aki nagyon szépen tolerálja hogy nem tudok sokat hozzá szólni az őt érdeklő témákban. Ilyenkor 'lebutítja' magát a szintemre.

2021. jan. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!