Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért piszkálnak a fiúk az...

Miért piszkálnak a fiúk az osztályban?

Figyelt kérdés

Az osztályban eléggé magányos vagyok,de azért a lányokkal szoktam beszélgetni.3 fiú(néha négy) mindig többször köszön nekem pl.: -sziaa Katuuus(nem ez a nevem),-jó hétvégét(szerdán xdd), ja meg hogy tetszem nekik(hozzáteszem 4 fiú akik barátok). Szerintem ezt direkt csinálják és nem valódi az érzésük.

Én már többször azt csinálom hogy nem figyelek rájuk,de azért egész nap ez elég idegesítő tud lenni. Otthon rágom a kezem(valószínű emiatt).Magabiztosan szoktam bemenni az iskolába(a stílusom kicsit emós: pl. egy fekete melegítő,nagy pulcsi). Ja és általában kedves vagyok. Ez a 8. évem ezt valahogy még kibírom, de tudtok adni tanácsokat hogy ne legyen ez gimiben?



2021. jan. 20. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert látják hogy idegesít téged és ez vicces nekik.

Szólj vissza nekik, legalább te is szórakozz egy kicsit.

2021. jan. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Mert kezd kerekedni a melled.
2021. jan. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Egy jó tanács: ne legyél begyöpösödött. Talán kicsit bunkón hangzik ez a kijelentés, de nincs ezen mit szépíteni. Az efféle piszkálódások igen nagy (ha nem a teljes) része egy az egyben ökörködés csak, egyikük sem gondolja komolyan, viszont ha rosszul reagálod le és nem állsz bele a hülyéskedésbe, akkor annak negatív kimenetele is lehet. Oldódj picit fel, merj visszacsipkelődni, viccelődj, nevess, ne vedd komolyan a gúnyneveket, esetleg te is találj ki egy-egy ütős gúnynevet válasz gyanánt, mindegy az, csak lássák rajtad, hogy társasági lény vagy és nem valami végletekig befordult akármi.

Én is sokáig elég komolyan vettem mindent, középsuli 11.-ig egészen konkrétan, minden apróságon képes voltam besértődni, nem is voltam annyira jóban az osztály arcaival. Aztán jött egy 11. osztály, stratégiát váltottam, elkezdtem elbagatellizálni a sértéseket, gúnyneveket, offoltam őket, néha magamat is, viccet is csináltam a saját gúnyneveimből is egy-egy aktuális témánál (anyab*szó Jones, gondolhatod ebből mit sütöttem ki), illetve semmit nem vettem komolyan, minden lepergett rólam. Őszintén? Nagyon hamar jóban lettem velük, nem egy legjobb barát viszony, de arra bőven elég volt, hogy ne legyek a kívülálló az osztályban és ne közösítsenek ki. És nem, nem kellett minden baromságban rész vennem, nem zsebeltem be sorra a fegyelmiket/osztályfőnökiket, mivel kihagytam az efféle bulikat.

2021. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2: nyolcadikban már régen túl van azon
2021. jan. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Hűű Katus. Van ez igy
2021. jan. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3. Köszi :)
2021. jan. 20. 17:25
 7/10 A kérdező kommentje:
5. Köszi az értelmes hozzászólást.
2021. jan. 20. 17:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Szólj szüleidnek, tanáraidnak
2021. jan. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nem piszkálás.
2021. jan. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez csak viccelődés, még ennél durvábban is szoktak néha viccelődni. Az ilyet nem kell komolyan venni.
2021. jan. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!