Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem akar találkozni?

Miért nem akar találkozni?

Figyelt kérdés

Nem tudok kiigazodni a legjobb barátnőmön. Mindig akkor találkozunk amikor én ajánlom, ő sosem szokta mondani. Most már pár hónapja nem találkoztunk mert beteg volt, vizsgák stb. Megértettem, közben mindig mondogatta hogy jó lesz ha majd vége lesz a vizsgáknak, találkozunk. Na közben vége lett 1,5 hete és nem hozta szóba. Amúgy mindennap beszélünk neten és nem én keresem, hanem legtöbbször ő engem. Nem értem. Megfogadtam hogy most nem fogom szóba hozni a témát, kíváncsi leszek hogy mikor jut eszébe.

Nem értem mert amúgy mindig érdekli mi van velem, számon tartja a dolgaimat. Személyesen nem vagyok érdekes? Túl sokat beszélünk napi szinten az a baj? Vagy neki ennyiben kimerül az egész barátság? (Vannak amúgy más barátaim, munkám, kapcsolatom is szóval nem akarok rátelepedni de eléggé bánt).



2021. jan. 21. 23:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hozd csak szóba! Ha elfogadja, akkor szépen találkoztok, és probléma megoldva. Ha megint talál valami kifogást, akkor meg kerek perec megkérdezed tőle, hogy ő tulajdonképpen nem akar veled találkozni? Arra is mond valamit, amitől többet fogsz tudni. Ne játszmázz, beszélj!
2021. jan. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!