Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Teljesen elvesztettem a...

Teljesen elvesztettem a legjobb a barátomat?

Figyelt kérdés
Szóval 3-4 éve ismertem meg, nagyon jól kijöttünk, körübelül minden nap találkoztunk.. viszont mostanság nemhogy nem találkozunk de még beszélni sem beszélünk mivel nagyon megváltozott.. egy társaságba keveredett, állandóan bulizni jár, piál, szerintem drogozik is.. én totál nemtudom mit csináljak már.. mondtam neki hogy ne csinálja mert elveszti a mércét és onnan csak lejjeb van.. de sehogyse hallgat rám.. mit tennétek a helyembe?
2021. jan. 23. 01:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem érzek ilyet

Fiú lány barátság esetleg?

Mert akkor teljesen más a kérdés

2021. jan. 23. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az úgynevezett legjobb barátok a legritkább esetben szólnak egy életre. Majd 35 körül nézz körül, hogy kik azok, akik még mindig veled vannak. Akik addig kitartanak, jó eséllyel maradni is fognak.
2021. jan. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, elvesztetted. Hogy végleg-e majd elválik, de te ne erőltesd a kapcsolatot.
2021. jan. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Sosem volt az igazi baratod, csak te szeretted volna azt hinni, hogy a legjobb barat. Addig volt veled joban, amig nem talalta meg a sajat tarsasagat.

Minel tobbet cseszteted az ujfajta eletvitele miatt, annal messzebb kerultok egymastol, de ezt neked egyaltalan nem kell bannod.

Nyiss mas 'baratok' fele ...

2021. jan. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fiú-Fiú barátság, de sose gondoltam volna hogy egy mondatot képtelen leszek vele beszélni..
2021. jan. 23. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!