Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy barát kibeszéli az embert...

Egy barát kibeszéli az embert a háta mögött?

Figyelt kérdés
Sajnos a bizalmamba engedtem egy embert, akiről kiderült, hogy amíg a szemembe mosolyog, addig a hátam mögött elég rossz véleménnyel van és szinte csak negatív dolgokat mond el rólam. Amikor ezen megsértődtem, még ő hordott le. Korábban tényleg barátként tekintettem rá, de ezek után nem tudok. Nektek volt már hasonló tapasztalatotok?

2021. jan. 25. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Elküldtem a pcsába az embert:D
2021. jan. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Addig tartott a barátság.
2021. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Férjem egy kávézóban ücsörögve beszélt ki a pultosnak. Rendszeresen. A pultos nő adta alá a lovat rendesen. Nem ismertem a nőt. Végül kiderült, hogy munka után férjem vitte haza. Fel a lakásra.....
2021. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ibw4x ***** válasza:
100%
Volt. Bevertem az orrát, vérzett és el is tört..
2021. jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3 Ez nagyon durva. gondolom már véget ért a házasság.

#4 Én is gondoltam hasonlóra, de inkább nem mocskolom be a kezem. Nem ér annyit.

2021. jan. 25. 21:52
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt, szerintem nincs normalis baratno, bar orulnek ha valaki megcafolna
2021. jan. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Véget ért a házasság.
2021. jan. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen. Olyan gonosz, sunyi vigyora volt, így utólag jöttem rá. Eleinte nagyon fájt, de túl lehet rajta lépni. Az ilyen nem barát.
2021. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ket dolog eseteben van ilyen. Ha veled nem tudta megbeszelni a bizonyos dolgot, vagy barmi mas miatt haragszik rad. Akkor teljesen normalis, hogy a hatad mogott nem szepeket mond, ez sajat maga megnyugtatasara van. Ezzel emeli magat piedesztara, teged meg kicsinyit. Az mas kerdes, hogy az ilyen rohadtul nem barat, hanem egoista f@sz, de szerintem mindenki ismer ilyet.

Pszichologiailag ertheto a dolog, emberileg pedig fajdalmas, es hagyd a fenebe.

Amikor meg egy harmadik ember szol bele, na az minosithetetlen. Az olyanokat el kell kuldeni a fenebe, vagy meghagyni kettojuket sajat kis buborekukban, letiltani, ignoralni mindkettot, es egy ido utan elfogy a "tema", amit te szolgaltattal azzal, hogy bizalmadba fogadtad.

2021. febr. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

No,soha nem volt ilyen barátom,de ismerek olyant aki a barátjának kezet nyújt,de háta mögött kést..

(Értsd:Barátját folyton elbeszélte mindennek.folyton beköpötte a barátjának)

2021. ápr. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!