Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek hogyan értsem a...

Szerintetek hogyan értsem a viselkedését?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, legalábbis én idáig annak hittem. Hónapokkal ezelőtt mély lelki és anyagi válságban volt, párkapcsolati és álláskeresési problémái voltak. Akkoriban állandóan tanácsokat kért tőlem és a lelki gondjaival is mindig engem keresett, ami bevallom munka után sokszor nagyon fárasztó volt, de mindig szántam rá időt, beszélgettem vele, igyekeztem tanácsokat adni. Egy hónapja állása lett, és azóta mintha kicserélték volna. Alig keres, ha én hívom, azt mondja túl sokat beszélünk, ha elmegyek hozzá, azt mondja túl sokat találkozunk. A szememre hányja, hogy az apró jelzéseiből nem veszem a lapot, hogy ha például azt mondja lezuhanyozik, akkor ebből gondolhatnám, hogy nem akar rám időt fordítani. Azt is felrótta, hogy a párkapcsolati témáról kérdezem, mivel a fejemhez vágta, hogy ha nem tűnt volna fel, ő egy hónapja erről nem beszél senkinek. Szerinte korábban is túl sokat beszéltünk, csak ezt nem akarta akkor mondani, mindezért én vagyok a hibás, mert túlléptem a határaimat, beavatkoztam a magánéletébe. A hajam égnek állt amikor ezt meghallottam. Egyrészt ő kért tőlem segítséget, másrészt soha nem mondta hogy fejezzük be a beszélgetést. Sajnos nem láttam a fejébe, de az, hogy utólag minden rossz legyen, ami velem kapcsolatos, ez érthetetlen.

2021. jan. 30. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Hülyékkel nem kell barátkozni. Ez a tanulság.
2021. jan. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
A fejébe szállt az, hogy most van egy minimális sikere. “Szégyenkezve” tekint vissza arra, aki ő volt korábban, ezért akarja most megmutatni, hogy mennyire rendben van minden. Ne aggódj, a következő kudarcánál megint keresni fog téged tanácsokért, de neked addigra meg kéne szakítani a kapcsolatot vele.
2021. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Hisztérika. Ne foglalkozz vele, fél egészség.
2021. jan. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Amikor beszélhetne, de nem beszél...

Amikor hallgathatna, de nem hallgat...

Amikor bármi is történik, de mindenért Te, a barátja vagy a hibás...

Ez szerinted mit jelent?


Az ERŐ legyen Veled!

2021. jan. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!