Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Veletek volt már olyan ,hogy...

Veletek volt már olyan ,hogy csalódtatok barátokba és szinte mindenki elenetek fordult ?🥺 kort meg nemet is irjatok

Figyelt kérdés

Elballagtunk és mindenki velem szívózik,pedig én mindenkivel jóba voltam,es nem változtam semmit

Akarmit irok , vagy mondok ,mindenki a nyakamnak ugrik, és sz@rá oltanak ,

És az milyen fel állás az ,hogy 6 ember elkezd beszologatni egy embernek ki nem csinált semmit???? A többi meg nekik ad igazat hogy pl: mennyire igazad van xy

Vannak más barátaim is a mostani sulimban ,csak olyan fura ,hogy régebben nem voltak ilyenek, én megbeszélném velük sőt, probáltam de senki nem le se sz@rta


Én nem várom el ,hogy kiáljanak mellettem de csak egy szóljon be ez így az igazságos!! A többi meg ne adjon se nekem se a másiknak igazat majd ha befejeztük, senki nem kommentál semmit még az én javamra se



azt tudom ,hogy az élet nem igazságos erre rá jöttem ... csak nem hittem volna ,hogy ilyen gyorsan fogok elveszteni ennyi barátot😔


2021. jan. 31. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vesztetted el, mert valójában nem voltak a barátaid.
2021. jan. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lesz még rosszabb baráti csalódásod is, nyugi. 28F
2021. jan. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De akkor régebben miért játszoták meg magukat?
2021. jan. 31. 23:43
 4/5 A kérdező kommentje:
2es ennél is ?? Hát nem hihába ,hogy csomo embernek nincsenek normális barátai..
2021. jan. 31. 23:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Most lettem 50 éves. Régen volt egy 25-30 fős társaság akik mindig együtt buliztunk,motoroztunk segítettünk egymásnak... Volt köztük 1-2 akit TESÓ-nak szólítottam és úgy is viselkedtünk egymással! Én aránylag későn alapítottam családot és fel sem tűnt ,hogy addíg én jártam hozzájuk és működött a dolog. Most,amikor nem tudok menni, tűnt fel ,hogy valahogy mindenkinek "van dolga" és már nem férünk bele egymás életébe.

2-3 éven belül 20-25éves barátságok tűntek el.


Tanulság: A "nagy" barátságok után is van élet!

2021. febr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!