Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Igaz barát, aki így viselkedik?

Igaz barát, aki így viselkedik?

Figyelt kérdés

8 éves korunk óta legjobb barátok vagyunk, szinte mintha már testvérek lettünk volna, mindent megosztottunk egymással, (legalábbis én vele.) Időközben nagyon szerelmes lettem egy lányba, aki 2 évig csak plátói volt, de utána elkezdtünk beszélgetni, többször találkoztunk, nagyon szoros (de inkább baráti) viszonyba kerültünk egymással. Én mindent elmondtam a barátomnak, éveken keresztül meséltem neki a lányról, miközben ő azt mondta, hogy “hagyjam a csajt, úgyse akar semmit, meg amúgy se tűnik normálisnak”. Rákérdeztem egyszer hogy tetszik e neki a lány, de azt mondta hogy én lennék az első aki tudna róla, és dehogy tetszik...megkért hogy bármi érzés kavarog bennünk azt őszintén osszuk meg a másikkal.


Pár napja kiderült, hogy fél éve összejárogatnak titokban a lánnyal. 18/f



2021. jan. 31. 23:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy sajnálja, lelkiismeretfurdalása volt, de nem volt képes elmondani, mert félt a reakciómtol
2021. jan. 31. 23:52
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképp megkérdőjelezném, hogy azonos szinten vagytok-e ebben a kapcsolatban. Ha te jelezted neki, hogy képes lennél ezt megbeszélni vele, és ezek ellenére hallgatott és titkolózott előtted, akkor eléggé megkérdőjelezhető az, hogy mennyire megbízható személy.


Az tudhatta volna ő is, hogy a csaj úgyis azt választja aki neki jobban bejön, szóval azzal, hogy téged még meg is próbált lebeszélni róla, úgy látszik mintha direkt megpróbált volna távol tartani.


Kérdés, hogy te hogyan cselekedtél volna hasonló helyzetben. Viszont az biztos, hogy a nem mondom el, és a megpróbálom lebeszélni is, hogy nekem jobb legyen között is különbség van.

2021. febr. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ülj le vele beszélni.
2021. febr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyen nem barát aki a hátad mögött kavar a csajoddal
2021. febr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A csajom még nem volt “hivatalosan”, de már kimondtuk egymásnak, hogy tetszik a másik és meg kellene próbálni
2021. febr. 2. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!