Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy érzem,valótlan dolgot...

Úgy érzem,valótlan dolgot mondott nekem az egyik barátom. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Régen együtt dolgoztunk, és azt mondta,hogy egyszer amikor bejött a főnök a szobába,én beárultam hangosan őt a főnöknek,hogy sokkal jobban haladtam a munkával mint ő. Azon a napon valóban így volt,hogy látványosan nem haladt, de ez az egész annyira idegen számomra, egyrészt, mert nem szoktam a főnökömhöz,csak úgy hozzá szólni, csak ha munkát kérek,másrészt nem szoktam árulkodni. Ő teljes bizonyossággal állítja hogy ez történt. Most én vagyok teljesen bolond vagy mi van ilyenkor?
2021. febr. 3. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Meglehet tényleg nem csináltál semmi mást, csak munkát kértél/a magad munkájáról beszéltél és a kollégád magára vette. Addig dédelgette magában, míg csak annyi maradt meg benne, hogy te "dicsekedtél, hogy jobban haladsz, mint ő". És ez ferdíti el az emlékeit. Vannak ilyen hülye kényszeres versengő, kisebbségi komplexusos emberek, akik még azt is évekig képesek dédelgetni magukban, ha félreértették egyetlen szavadat.
2021. febr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, hogy mit tennék? Nekem volt ilyen ismerősöm, hangulattól függően vagy ráhagytam és elintéztem valami "bocs, észre se vettem, hogy megbántottalak" - jellegű szar dumával, vagy nemes egyszerűséggel figyelmen kívül hagytam a dolgot. Utóbbi necces, ha a te ismerősöd is ilyen mint ő volt, akkor tíz év múlva is vissza fogod hallani a vélt sérelmét :D
2021. febr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!