Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik barátom azért lehet...

Egyik barátom azért lehet ennyire homofób, mert titokban ő is meleg?

Figyelt kérdés
Mióta bevallottam neki, hogy meleg vagyok, azóta kicsit visszafogta magát, de továbbra is azt mondja, hogy szerinte ez egy betegség, meg egy rendellenesség. Elég sokszor mondja ezeket, mintha kötelességének érzi, hogy ezeket közölje velem. Eszembe jutott, hogy talán ő is meleg lehet, csak ezzel titkolja?

2021. febr. 3. 13:57
1 2
 1/15 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
96%

Vagy bi.

Ezt mi nem tudhatjuk.

2021. febr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de nem valószínű.
2021. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

Nem értem miért kezelik a homofóbokat látens melegként, semmi alapja nincs a feltételezésnek.


Neki ez a véleménye, nem kell többet belelátni ebbe. Ha nem tetszik, akkor ne barátkozz vele!


Nekem is vannak fóbiáim, de nem azért, mert titkon mégis szeretem azokat a dolgokat.

2021. febr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Így van. Én sem szeretem a melegeket, mégsem vagyok az. És nem, nem csak titkolom. :D
2021. febr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem én szoktam felhozni a témát, hanem ő kezdi el random szidni a melegeket. Másrészt csak kíváncsiságból kérdezem, mivel láttam már olyan embert aki szintén nem kedvelte a melegeket, de nem volt ennyire rossz véleménnyel róluk.
2021. febr. 3. 14:06
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem kérdezed meg tőle?
2021. febr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen is van persze, de nem ez a jellemző.
2021. febr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

Ha még mindíg a haverod azután is miután bevallotad, csak nem lehet annyira homofób.


A homofóbok a melegeket sem bírják, nem csak a melegségről van meg a véleményük.


Egyébként nem valóstínű.

Az hogy a homofóbok látens melegek csak városi legenda.

2021. febr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Talán fél, hogy nála is előjön, ő is meleg lesz. Nem az titokban, csak fél tőle.
2021. febr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%

igen, a homofóbia általában a saját magától való félelem, de sztem beszélj vele nyíltan, az segít. ha csak célozgatás megy, az nem jó.

ezen kívül bármi lehet, vannak nagyon idióta emvberek, nekem olyan ismerősöm volt, aki azt hitte, h bűncsleekmény és el is akart menni feljelentést tenni az egyik osztálytársa ellen, mert az anyjáéktól otthon ezt hallotta, hát neki meg ennyi esze volt ... szal sose tzudni, mi van mögötte.

2021. febr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!