Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Veletek is volt már olyan...

Veletek is volt már olyan hogy valakit akihez nagyon kötődtök hónapokig nem láttátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kint élünk a családommal külföldön és a rohadt vírus miatt már vagy négy hónapja nem láttam a legjobb barátnőmet. Márciusban lesz fél éve hogy nem találkoztunk. Annyira hiányzik. Máskor mindig havonta haza tudtunk menni 1-2 hétre és akkor mindig sülve főve együtt töltjük a napokat. Minden héten hétvégén beszélünk 1,5-2 órát de hét közben is üzengetünk sokszor ott is órákat kommunikálunk írásban. Március 26-án tudunk legközelebb hazamenni de az még majdnem 2 hónap. Sokszor sírhatnékom van mert annyira hiányzik, de mind a ketten elég rendesen szenvedünk. Fogalmam sincs mit csináljak hogy gyorsabban teljen az idő. Próbálom lefoglalni magam tanulással, dekorálással, edzéssel, olvasással, kutyát elviszem sétálni, stb. De már iszonyúan szenvedek. Fogalmam sincs hogy hogy fogom tudni kivárni ezt a 2 hónapot míg hazamegyünk. Ráadásul az bánt a legeslegjobban hogy a barátnőmnek van egy barátja és amikor egy kicsit összekapnak akkor nemtudok ott lenni mellette személyesen és nem tudom azt csinálni hogy találkozzunk amikor szomorú. Nemtudok ott lenni mellette mint ahogyan egy legjobb barátnak lenne a dolga. Októberben is otthon voltunk másfél hetet és akkor is csak EGYSZER tudtuk látni egymást ami semmire nem elég!!! Azóta nemtudtunk haza menni. Szörnyű ez az egész. Ti hogy bírtátok ki várni azt a bizonyos időt miíg láthattát azt a számotokra fontos személyt?


végtelenül szomorú 16/l



2021. febr. 3. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Siman elvolt mindenki a saját kis szines életével és amikor tudtunk, találkoztunk es mindent mindog ott folytattunk ahol abbahagytuk :)
2021. febr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Örülj,hogy legalább kilátásban van,hogy valamikor láthatod.

Én már soha többé nem láthatom azt aki a legfontosabb.

2021. febr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Marcius ota nem lattam az angol ferjemen kivul senkimet. Szeptemberig eselye sincs.

Az ido mulasat, ugy erzen, fel tudom gyorsitani, de ez emlekeztet arra, milyen gyorsan mulik az elet.

Utobbitol szenvedek jobban. Arra mar reg berendezkedtem, hogyan kell vegtelen hosszu varakozast turelemmel viselni.

2021. febr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, 3-as vagyok. Mas. 16 vagy, persze, el vagy vagva a korosztalyodtol, csalad nem a parod gyereked.

Masfelol ket honap lophasz, komolyan.

2021. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi hogy elmeséltétek a ti sztorijaitokat! Csak már tényleg elegem van hogy nem láthatom a legjobb barátnőmet akkor amikor szeretném :(
2021. febr. 3. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!