Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy nagyon regi volt...

Ha egy nagyon regi volt baratommal nem beszelek mar feleve kb, van ertelme őt felkőszönteni?

Figyelt kérdés
Am igazat megvallva nemakarnam mert visszase irt mar nemis latta meg az uzimet se
2021. febr. 4. 09:14
 1/5 A kérdező kommentje:
300kmre lakunk
2021. febr. 4. 09:14
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nincs értelme. Ha te se akarod és ő se válaszol az üzeneteidre, nincs értelme erőltetni a dolgot. Normális,hogy idővel elkopnak az ismerősök, nem kell mindenkivel jóban lenni.
2021. febr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a legjobb haverommal volt,hogy 2 évig nem beszéltünk. Felhívtam és 1órán át dumáltunk. Sosem késő, az élet elsodorhat,de attol részemről a barátság megmarad. Én azt mondom köszöntsd fel, hívásban beszélj vele, mond el,hogy gyakran eszedbe jut, jó lenne beszélgetni,stb
2021. febr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Fél év az még semmi. Köszöntsd fel nyugodtan, szerintem.
2021. febr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Persze.
2021. febr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!