Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy volt barátom ok nélkül...

Egy volt barátom ok nélkül csesztet.... mit tegyek ?

Figyelt kérdés
suliban szünetben mindig odajön egy barátom és elkezd lökdösni....pénból csinálja amit egy ideíg még el is fogadtam....de már 3 hete minden egyes szünetben csinálja nem tudok beszélgetni a normális barátaimmal normálisan...órán random f@szságokat kiabál be velem kapcsolatban...alapvetően nyugodt vagyok és elviselem ezeket de már megfordúl a fejemben hogy oda b*sszak egyet-kettőt.. szerindtetek mit csináljak?... szoljak egy tanárnak vagy odavágjak neki ? (xd)
2021. febr. 4. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, általában ilyenkor azt szoktam az emebereknek tanácsolni, hogy teljes mértékben ignorálja a hülyéjét, mert ugye az fáj ezeknek a legjobban, ha nem találnak az emberen fogást, de ebben az esetben (lökdös meg ilyenek) lehet, hogy ezt nehéz kivitelezni :) Azért csak-csak próbáld meg figyelmenkívül hagyni, amennyire lehet, de ha nem jön be, b*szd be a pofáját az idiótának.
2021. febr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Rúgd szét a tökét az istenvertének !!
2021. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már ha fiú. 2 voltam..
2021. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Én is odacsapnék egyet, kettőt.
2021. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én először megpróbálnám ignorálni, ha 2 nap után sincs változás, akkor oda mennék és megmondanám neki, hogy roh@dtul idegesítő és már nem dedos hogy ilyeneket csináljon. Ha ezek után se változik, akkor lenne egy oda áfás jót tenne neki....
2021. febr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!