Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire normális ez a barátság?

Mennyire normális ez a barátság?

Figyelt kérdés
A barátomnak van a legjobb fiú barátja, akivel elég sok időt töltenek együtt. Osztálytársak, ha jól tudom ott is szó szerint egymás után mennek állandóan. Kb hetente egymásnál alszanak minimum egyszer, suli után is mindig együtt vannak városba (persze ilyenkor nem csak ketten, több srác is ott van), ha nincsenek együtt beszélnek, játszanak együtt. Ha kettesben lennék vele is írogat neki, hivogatja. L
2021. febr. 5. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, az, hogy ennyire jóban van a barátjával, az csak jó, egyedül azt lehet itt kifogásolni, hogy amikor veled van kettesben, akkor is vele írogat. Olyankor meg kell mondani neki, hogy nem a haveroddal vagy, hanem velem, úgyhogy jó lenne, ha nem azt kéne néznem, ahogy ilyenkor is a haverodon csüngsz stb
2021. febr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Ki is verik egymásnak, de csak semmi b*z*lás.
2021. febr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szinte gondoltam hogy lesz egy, a 2-eshez hasonló komment, de szerintem ez badarság. Ez azt jelentené hogy a srác csak azért van együtt a kérdezővel, hogy leplezze hogy meleg. Ha pedig valaki annyira fél attól, hogy rájönnek az emberek arra hogy nem heteró, hogy még egy hamis kapcsolatot is kialakít, az egészen biztosan nem kockáztatna azzal, hogy hetente a barátjánál alszik.

A kérdésre válaszolva, szerintem alapvetően nincs azzal baj, hogy ilyen szoros kapcsolata van a barátjával, bár ha tényleg úgy van ahogy mondod, az már egy kicsit azért túlzás. A legjobb barátommal 7 éves koromban lettünk barátok (most a 20-as éveinkben vagyunk) és egészen gimi végéig együtt jártunk suliba, mi is egész nap együtt voltunk és főleg a gimi alatt ez azért elég is volt, hiszen sok dolga van az embernek. Hetente mi is elmentünk valahova, illetve kb havi szinten ott is aludt egyikőnk a másiknál, de azért nem igényeltük egymás társaságát minden nap, egész nap. Viszont ahogy írtam is, ha ők tényleg ennyire ragaszkodnak egymáshoz, hát legyen. Azt viszont bunkóságnak tartom, hogy még akkor is vele beszél, amikor veled van, főleg úgy, hogy amúgy is mindig együtt vannak.

2021. febr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Basszus, egy barat sokszor fontosabb, mint a csaj. I
2021. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!