Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért veszítem el az összes...

Miért veszítem el az összes barátomat ? Ennyire rossz ember lennék ?

Figyelt kérdés
Teljesen megváltoztak, akikkel még 5-10 éve legalább heti szinten találkoztam, most magasról sz@rnak rám. Miért ennyire kétszínűek ? Mi a fene bajuk van ? Utóbbi időben csak én futok utánuk, ők sosem kezdeményeznek, teljesen ignorálnak engem, lemondanak találkozókat, bunkóznak, beígérik a találkozókat, majd nem lesz belőle semmi, valaki 1 évig rám se hederített, utána is én írtam rá.. Legszívesebben jól elverném őket egy vascsővel, utána meg egy serpenyővel agyonütném őket, annyira haragszom rájuk.

2021. febr. 6. 14:51
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Nagyon dühös vagyok rájuk, tök más arcukat mutatják. Jól elverném őket egy tepsivel.
2021. febr. 6. 15:00
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
Ez az élet rendje. Nem feltétlen vagy jó ember ha ezért összevernéd amúgy őket. :D
2021. febr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nagyon idegesít, hogy cserben hagytak, otthagytak engem, de ha én nem is, majd az élet remélem jó alaposan megveri őket.
2021. febr. 6. 15:26
 4/24 he84 ***** válasza:
81%
Azzal hogy bosszús vagy és elvernéd őket, nem érsz el semmi jót, hidd el. Mi nem tudhatjuk ezt, hogy miért lettek ilyenek. Kérdezd meg tőlük őszintén. Esetleg 2 tippem van: te változál meg egy kicsit rossz irányba és ezt észrevették, 2. ők változtak rossz irányba. Bár hogyha ők, akkor fura hogy miért szinte mindegyikük. Így lehet hogy mégis te változtál egy kicsit rossz irányba, de nem biztos. Beszélj velük erről, kérdezd meg őket.
2021. febr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
4: ÉN nem beszélek velük semmit, nem alázkodom meg többet, legyenek el magukban. Bár ők vágták el ezt a baráti szálat, nem baj, mert ilyen mocskok a halálnak se kellenek, mint ők.
2021. febr. 6. 15:30
 6/24 A kérdező kommentje:
Majd találok új barátokat, ha meg nem sikerül, leélem egyedül az életemet, nagy dolog...
2021. febr. 6. 15:32
 7/24 he84 ***** válasza:
49%
Hát hogyha direkt nem beszélsz velük sértődésből, akkor a te bajod. Ez nem megalázkodás, hanem tisztázás, te akarod elvileg tudni, hogy miért van ez, legalábbis a kérdésedben ezt mondod. Ha valóban tudni szeretnéd, akkor beszélj velük erről őszintén és ne sértődj meg bosszúsan! Te kértél itt tanácsot, segítséget, ennél jobb segítségadás nincs. Ha így állsz hozzá, meg hogy elvernéd őket bosszúsan, akkor te se vagy jobb, már elnézést,... A végén még igaz lesz az a tippem, hogy te változtál rossz irányba és azért. Már itt látszik a negatív reakciódból,... A negatív embereket szinte mindenki kerüli.
2021. febr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

7: Szerinted nem kérdeztem kismilliószor tőlük, hogy mi a bajuk velem ? Mindig tereltek, nemleges választ adtak, lapítanak, mint sz@r a fűben.


De már lehet, nem is érdekel, a halál se kíváncsi rájuk. Igazából kezdem megszokni ezt a helyzetet.

2021. febr. 6. 15:37
 9/24 he84 ***** válasza:
83%
Ezt eddig nem mondtad, hogy már kérdezted őket, még a kérdés alatti leírásban sem mondtad. Így hát nem tudhattam. De te akkor se vagy jobb, elmondtam az okokat miért. Ennyi!
2021. febr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem is az zavar, hogy tudatosan megszakították velem a kapcsolatot, tudniillik már megszoktam az egyedüllétet. Hanem hogy 5-6-8 évig a szemembe hazudtak és hogy feleslegesen fecséreltem rájuk a szabadidőmet, mert semmi foganatja nem lett, kvázi leléptek, mintha soha nem ismertek volna.
2021. febr. 6. 15:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!