Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mért hazudik az E-mailes...

Mért hazudik az E-mailes levelező társam?

Figyelt kérdés

Nagyon gondolkodom ha írna nekem E-mail-t nem fogok az E-mail levelére válaszolni. Mert tavaly nyár végén igért nekem valamit, hogy ősszel támogat engem de semmi sem lett az igéretéből.


És tavaly ősszel E-mailen keresztül szóvá tettem ezt, hogy ha ígér nekem velamit akkor tartsa be vagy vallja be E-mailen keresztül, hogy nem tudja betartani az igéretét azt is elfogadnám zokszó nélkül. És kissé meg is volt rám emiatt sértődve.


Nagyon gondolkodom azon amikor idén Május közepén már 1 éves lesz az első levele, amikor rám talált Forumon keresztül és előszőr írt nekem E-mailt az 1 éves évforduló után 1 hónappal nem fogok a leveleire válaszolni.


Tavaly Karácsonykor igérte nekem, hogy idén év elején támogat engem, de én már nem hiszek neki mivel tavaly Szent este előtt 1 nappal még írt nekem míg idén pedig Január végén írt nekem. És lehet, hogy majd csak Február végén fog újra írni nekem.



#hazugság #hiteltelenség #Üres igéretek.
2021. febr. 6. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jellegű támogatás?
2021. febr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Huhh... Hány évesek vagytok?
2021. febr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit vársz egy LEVELEZŐtárstól?
2021. febr. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy 16 évnél fiatalabb vagy.
2021. febr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég volt a piálásból... támogatás várás helyett pedig van olyan hogy munka.
2021. febr. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megígérte hogy támogat,és nem tartotta be?Húha,milyen az ilyen.Hát igen,ezzel is szembe kell nézni,ha valakitől ingyen vársz pénzt.Na de miért is tenné ezt valaki,nem igaz?
2021. febr. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Te most tulajdonképp aranyásó vagy, és nem jött össze a biznisz?
2021. febr. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzik az a 30 másodperc amit ez a kérdés elvett az életemből.
2021. febr. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!