Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudok lányként...

Miért nem tudok lányként fiúkkal barátkozni? Miért akar mindegyik szexelni?

Figyelt kérdés

Általában szívesebben megosztom a dolgaimat férfiakkal, sokszor a társalgás is könnyebben megy számomra mint a lányokkal.

Nekem nincsenek hátsó szándékaim, általában tényleg csak a barátkozás vezérel..

Viszont sajnos eddig egyik férfinél sem működött a dolog. Mindig kitértek a dolgok szexuális oldalára,tehát ritka az olyan férfi aki meghagyja magának a szexuális utalgatásokat...

Egyszerűen nem tudok mélyebb baráti kapcsolatot kialakítani egyikkel sem, mivel mindig kiderül a végén, hogy bizony "mást"is akarnak...

Minden lánnyal ez van? Ti hogy csináljátok?


26/N



2021. febr. 8. 10:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
15%
Egy nővel mi általában nem barátkozunk. A nőt nőként kezeljük. Tetszik, nem tetszik, ez van. Igen, igen, vannak kivételek. Én is ismerek valakit, akinek az unkatestvérének a kollégájának a keresztapja...
2021. febr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
28%

Igen mindenkivel, férfi vagyok, ha lehet ezt annak mondani, elég fiatal.

Van egy "lánybarátom" minden nap beszélünk stb, őt se barátnak akarom csak annyit mondok, csak mivel ennyit ad ezért élvezem ezt is, és reménykedem a jobban:D Ez őszinte válasz volt nagyon.

2021. febr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
De ez minden lánynál így van? A csúnyát is meg akarjátok d.ni?
2021. febr. 8. 10:58
 4/30 anonim ***** válasza:
41%

"csúnya" csúnya...

aki nagyon igénytelen azzal nem barátkozunk, de volt nálam olyan hogy csúnyának láttam de összesodort az élet minket, és akkor szépnek láttam

2021. febr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
83%
Majd megszokod vagy ne barátkozz pasikkal. Nálam amíg csak szóban utalnak rá, elmegy, mert csúnyán nézek és veszik a lapot. De mikor éjjel hívogatnak (néha részegen), hogy ugorjak be másiknak a barátnőjük/ feleségük (!) mellé, na az idegesítő vagy egyéb dolgok, de az 🔞
2021. febr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
14%
Ezért is van a hiszti részünkről a "fiú" barát miatt. mert nincs olyan
2021. febr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
92%

Ahhoz azért érzelmileg is fel kell nőni, hogy ne legyen minden nő célpont, hanem az embert lássuk meg benne. Nem megy mindenkinek.

Akinek megy, az tud úgy barátkozni nővel, hogy nem akar többet. Akinek nem megy, az valószínűleg a megcsalásra is hajlamosabb, mert akkor sem fogja tudni betartani a monogámia szabályait, ha a kapcsolata múlik rajta. Ösztönlény, aki rögtön flörtölni kezd, ha nőforma kerül a közelébe.

Igaz barátot találni önmagában is nehéz, ellentétes neműt még nehezebb.

2021. febr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
9%
Hogy pofázzam el hogy azokat a nőket dugnánk is akikkel akármilyen módon foglalkozunk? xdd
2021. febr. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
12%
Főleg mikor tizenévesen eljátsszák hogy ők csak barátok, mert több éve ismerik egymást... jól van hiszi a piszi xD
2021. febr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
90%
Attól még hogy törődsz vele és jól néz ki még nem jelenti azt hogy csak a szexre gondolsz automatikusan. Nem tudom, olvasva a válaszokat egyre jobban értem miért egy féreg a "tipikus férfi". Nem minden srác ilyen, csak jó helyen kell keresni. 18/f
2021. febr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!