Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem válaszol soha...

Miért nem válaszol soha rendesen? Ennyire nem akar beszélgetni velem?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm általanos iskolában, akivel hatodikban megszakatt a kaocsolat, mert elmentem násik suliba. Aztán gimiben megint egy suliba kerültünk, de csak évfolyamtársak lettük. Kilencedik elején próbáltam beszélgetni vele, de mindig dolga volt, mindig rövidre zárta a témát és elment, ő sosem keresett engem. Most tizedikesek vagyunk és egy pár napja írtam neki messengeren. Az volt a terv, hogy beszélgetünk egy kicsit aztán megkérdezem nem akar-e találkozni. Viszont akármit írok, mindig órák múlva válaszol és csak 2-3 szóval. Ennyire nem ér rá, vagy csak nem akar velem beszélgetni és ezt szeretné diszkréten érzékelteti, hogy ne bántson meg. Szerintetek írjak neki még vagy hagyjam? Elhívjam találkozni?

2021. febr. 8. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még egy utolsót próbálkozhatsz, de nagy az esélye annak, hogy nem akar veled barátkozni. Talán már megvan neki a saját baráti köre és az elég neki.
2021. febr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kerjoz ***** válasza:
100%
eloben rákérdeznék h mi is van ? mondja el, ...de szerintem is igen már nem akar semmit, sajna
2021. febr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem találkozunk élőben, csak online van suli, a találkozót meg már nem nagyon merem megkérdezni, mert eddig is nagyon lerázós volt velem
2021. febr. 8. 15:42
 4/4 kerjoz ***** válasza:
100%
ha tobbszori írásrasem felel, meg semmi, ak hagynám! ....majd ha esetleh eszebe jutsz majd o ír, ..sajna ilyenek is vannak
2021. febr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!