Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valaki, akit nagyon kedvelt...

Ha valaki, akit nagyon kedveltek ezt mondaná nektek?

Figyelt kérdés
Ha vitatkoztok és azt mondta hogy hagyjátok békén, akkor utána keresnétek? Vagy ha elengeditek, nem is voltatok igazi barátok?

2021. febr. 9. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Az igaz barát nem enged el de megmondja azt is ha fasz vagy. Azért barát. Kitart melletted akkor ha hülyeséget csináltál de meg is mondja.
2021. febr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen mást jelent egy vita hevében mondani, hogy "Hagyj békén!" (azaz zárjuk le a vitát!) mint teljesen nyugodt körülmények között közölni valakivel, hogy ezentúl "Hagyj békén!"

Ha az első, akkor ennél nagyobb "sértést" soha ne vágjanak a fejedhez!

2021. febr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ezt én mondtam valakinek és ő emiatt nem keres most állítása szerint
2021. febr. 9. 10:58
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy személyes tapasztalatokat miért pontoztok le btw?
2021. febr. 9. 11:28
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon jól teszi.

Nekem elég ha valaki céloz valami hasonlóra. Ha azt kéri hagyjam békén, hát azt teszem. Elkerülöm, nem hívom, nem írok rá.

Közben belül szenvedek? Igen, valószínűleg, de mivel ha valóban barátom volt, akkor tisztában van ezzel is, és mégis mond egy ilyet... akkor nincs is miről beszélni.

Mindig próbálom a másik oldalról is szemlélni a dolgokat, de vannak esetek, amikor azt kell mondani: elég.

Szóval hagyj békén? Ok. Békén hagylak...

2021. febr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező!

Akkor az nem barát volt csak egy ismerős, aki amúgy is csak ürügyet keresett a kapcsolat befejezésére.

Egymáshoz igazán közel álló emberek, barátok ennyiért nem szakítják meg a barátságot, pontosan úgy, ahogy az 1-es írta.

2021. febr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

Hagyd a francba ezt az érzékenykedő se.gfejet!

Te fogsz újabb barátokat találni, ő viszont ezzel a mentalitással nagy valószínűséggel egyedül marad. Nem volt ebben semmi sértő, normális barát ilyet meg sem hall.

2021. febr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Te egyébként keresed őt?

Ha azt mondanád nekem, hogy hagyjalak, akkor nem abajgatnálak. Azt gondolnám, helyre kell tenned magadban a dolgokat, és ezt egyedül szeretnéd. A szavaknak súlya van.

De ha keresnél, akkor válaszolnék.

2021. febr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ha azt mondod neki, hogy hagyjon békén akkor az az egyetlen korrekt dolog ha ő ezt tiszteletben tartja és békén hagy. Aztán ha megenyhülsz és beszélni akarsz vele, a te dolgod keresni. Ennyi erővel te se tartod barátnak, ha ezt nem teszed meg.
2021. febr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ami nincs, az nincs.
2021. febr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!