Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk, ti mikor ghostoltok...

Fiúk, ti mikor ghostoltok valakit úgy a semmiből?

Figyelt kérdés
Mi vinne rá arra, hogy egy konkrét embernek egyszercsak nem írtok vissza (több hónapig), úgy, hogy nem történt semmi összeveszés vagy ilyesmi? Nem válaszoltok akkor sem, ha újra ír az illető, többször is, pedig előtte pedig mindennap beszéltetek vele.
2021. febr. 11. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Mert rohadtul nem szeretnék írni a másikkal, de annyi érdeklődés sincs bennem, hogy szóljak neki erről.
2021. febr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És az sem számít ilyenkor, hogy előtte minden nap beszéltetek évek óta?
2021. febr. 11. 16:42
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem, lépj túl rajta. Mi a ráknak írni éveken át? Ha szimpatikus, találkozz a másikkal, mert internetre nem lehet alapozni.
2021. febr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De élőben is ismerős, tehát nem csak "virtuális" barátság (csak a karantén óta nem találkoztunk).

De mondasz valamit sajna...

2021. febr. 11. 16:46
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem írok vissza, ha meguntam a másikat.
2021. febr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert már nem érdekel, nincs időm rá vagy nem akarok vele foglalkozni.
2021. febr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez szomorú. Akkor valszeg ezért nem mondott annyit sem, hogy menjek a francba és hagyjam, vagy ilyesmi.
2021. febr. 11. 17:03
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, de ha jól nézel ki, szívesen chatelek veled, amíg meg nem unlak
2021. febr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem vagyok fiú, de most őszintén: mennyivel lenne jobb, ha megírja, hogy menj a francba és hagyd? Akkor elkezdenéd kérdezgetni, hogy megbántottad-e valamivel, ha pedig őszintén megírná, hogy nem, csak már unja az írogatást, megint ugyanitt tartanátok, csak egy plusz kellemetlen beszélgetéssel gazdagabbak lennétek.

Egy év folyamatos írogatás találkozás nélkül borzasztó fárasztó lehet, én egy hónapig sem bírom az ilyesmit. Ha nem találkozunk személyesen, elkopik a kapcsolat, nem üzengetésre lettünk kifejlődve evolúciósan.

2021. febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazad van több szempontból is, de ha kapnék választ, kicsit könnyebb lenne elengedni... nem gondolkoznék, hogy vajon ír-e valamikor, hanem nyugtáznám és kész. De megértem azt is, amit te mondasz.
2021. febr. 11. 17:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!