Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megismertem innen valakit mit...

Megismertem innen valakit mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megismertem innen egy 16-20 éves lányt, pontosan nem írom le a korát. És nagyon jól elbeszélgettünk mindenről, hasonlítottunk is, de az ország másik végében lakik, és meg szeretném személyesen is ismerni, de nincs rá alakalmunk most. Ezért elváltak útjaink, nem láttuk értelmét a netes kommunikációnak tovább. Mit tegyek? Nem szeretném elengedni. Lehet nem lenne belőle semmi, de annyira jól működött neten hogy nem is találkoztam még ilyennel. Szóval, veletek is volt már ilyen? Valami tipp?
2021. febr. 11. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Ne idealizáld azt a képet, amit a neten keresztül kialakítottál róla...


Túl nagy jelentőséget nem szabad tulajdonítani az ilyen netes ismeretségeknek - ahol mindenki a szebbik arcát mutatja...


Aztán jön a nagy csalódás, amikor IRL találkozáskor megmakkantok...

2021. febr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen erre vagyok kíváncsi... Mert így nem tudom hogy milyen élőben, és zavaró. Tudom hogy néz ki, tudom milyen a hangja stb, de élőben akkor is más. De lehet hogy 1 év múlva már nem lesz lehetőségem megismerni élőben.
2021. febr. 11. 18:20
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Hagyd a fenebe, ugysem lesz belole semmi
2021. febr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezzel csak motiválsz xD
2021. febr. 11. 18:22
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

én is megismertem innen valakit, 20+ as korosztály vagyunk, szintén hatalmas távolság, még nagyobb is, de mi nem adjuk fel :)


Amit első írt sokakra lehet igaz, de pl rám, ránk sem az, akik tudnak értelmesen, felnőttként beszélni, lenni egymással, azok már az elején sem, de legalábbis egy idő után fixen nem csak a jót mutatják, hanem őszinték egymással. Minket ez hozott össze speciel, mert alapból én mindig úgy írok, ahogy beszélek és mindig magamat adom és ez sokaknak imponál, és ő is hasonló.


Ha ő nem akar semmit, lehet jobb hagyni. De miért nem tudtok találkozni? Te hány éves vagy, kocsi nincs? Vonat is létezik stb, én évekig 4 órás utakat tettem meg egykori páromért vonattal s busszal, akit szintén a neten ismertem meg és már vele is önmagunk voltunk és alig vártuk az első talit, mikor elmentem hozzá, és minden volt, csak megmakkanás nem :D :)

2021. febr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
66%
Én kutyaszánra pattannék a helyedben kérdező! Gond egy szál se!
2021. febr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak üzenetben beszéltek, vagy hanggal-képpel?


Ha nem szeretnéd elengedni, akkor ne tedd. Kinéztek egy midnkettőtök számára megfelelő várost, ahova könnyen eljuttok és nem kell sokat utaznotok, aztán találkoztok ott.


Például egy Sopron-Nyíregyháza valóban nagy távolság, viszont Budapestre sok gyorsvonat (IC, Railjet) indul. 16-20 év között vagytok, diákigazolványotok van, vonatok/buszok ugyanúgy járnak. Nem igazán látok nagy akadályt, bár mostanában hideg van, de a plázákba le lehet ülni.

2021. febr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem találom értelmét az ilyen távkapcsolatoknak.

Tini korban eleve honnan lenne annyi pénze, hogy hétvégenként többezer forintot vonatozásra költsön...? Másrészt meg pont az a szép a tini kapcsolatban, hogy az ember sülve-főve együtt van, suliban, suli után.... Nem csak hetekig áhítoznak egymás után a képernyőn keresztül....

2021. febr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Erről beszélek hogy meg sem tudnám rendesen ismerni, oké egyszer egy tali. de az semmi.

#7 videókat küldözgettünk egymásnak, hívás ilyesmik

5 oké, idősebbek vagytok plusz határozottan tudjátok egymás szándékát

2021. febr. 11. 18:47
 10/10 A kérdező kommentje:
#8 Nem szerelemről van szó azért
2021. febr. 11. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!