Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bajban nagyok a barátnőmmel...

Bajban nagyok a barátnőmmel kapcsolatban mit tegyek?

Figyelt kérdés
A volt sulimból megmaradt a legjobb barátnőm. Sülve-főve együtt voltunk, de a suli elválasztott minket de tartjuk a kapcsolatot. Találkozgatunk hébe-hóba. Nem rég meghívott egy buliba, ahol kéz volt osztálytársam lesz meg csomó idegen. Jó ötletnek tűnt, de megbántam azt hogy igent mondtam. Előbb kellet volna gondolkodnom tudom de nagyon nem szeretnék elmenni mert amikor mondta hogy milyen emberek lesznek elég unszimpatikussá vált. Ráadásul nagyon rosszba voltunk. Mondhatni ellenségek. Az anyukámnak el is mondtam de apukámnak nem annyira merem, mert szigorú de közben nagyon jófej. Istenem nagyon nem akarom megbántani a barátnőmet, de hazudni sem akarok. Most mi legyen?
2021. febr. 11. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Lépj tovább, az élet ilyen.
2021. febr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most mi is a baj? Hogy nem akarsz elmenni valami buliba? Mondd, hogy anyad nem enged, mert covid van es kesz. Nem kell ezt ennyire tulparazni.

Vagy lehetsz akar oszinte is, ha ezt nem erti meg a csaj,akkor eleg butuska lehet, nem kar erte.

2021. febr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Vagy akár influenzás lettél, ahogy az előző mondja...
2021. febr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen lehet az az "ellenség" a suliból akiről a legjobb barátnőd nem is tud ráadásul? Egyáltalán miért ellenségek?

Ha barátok vagytok, mondd el őszintén hogy xy ott lesz és te miatta nem akarsz menni, ha ennyire komoly. Vagy kamuzd be hogy a covid miatt nem engednek és kész, majd máskor találkozol a barátnőddel.

2021. febr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!