Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lesz következménye?

Lesz következménye?

Figyelt kérdés

Ma az egyik barátom elkísért a Müllerbe, mert ajándékot kellett vennem. A kosárba egy csomó minden volt gumicukor, képeslap, plüss nyuszi stb és a barátom beletett egy kártyapaklit, arra a telefonját dobta. Mikor megkértem hogy fogja meg a kosarat a telefonjával együtt kiemelte a kárytapaklit és elrakta a zsebébe. Senki nem szólt, senki nem jött oda hozzánk, nem csipogott be, semmi. Mikor kifizettem a többi dolgot, ő nyugodtan kisétált azzal a magyarázattal, hogy ez nem nagy érték.

A kamera felvételeket visszanézik minden nap a pláza őrök vagy lehet valami következménye? Nem akarok bűntárs lenni vagy ilyesmi, csak mert velem volt.



2021. febr. 12. 19:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ne félj, nem lesz bajod. Viszont legközelebb inkább hagyd, hogy egyedül vásároljon. :)
2021. febr. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Aki egy helyen lop, az lop mindenütt. Tőled is lopott már, szinte biztosan. De ha eddig még nem, egyszer majd lopni fog tőled is. Gyakorlott tolvaj, látszik, ahogy csinálta. Az ilyen, ha megharagszik rád, úgy áll bosszút, hogy társaságban ellop valamit, és beteszi a te holmid közé, hogy nálad megtalálják. Minden kapcsolatot megszakítasz vele, ha nem akarsz nagyon ráb&szni.
2021. febr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem elég, hogy lop, még kártyázik is.
2021. febr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

11, 12. Lett ebből egy nagyobb veszekedés. És a végén visszakaptam a gyűrűt, amit még az exemtől kaptam kb 1 éve. Azt hittem elhagytam a strandon, pedig biztos voltam benne

hogy a táskám zsebébe raktam. Meggyanusítottam vele (tudom nem volt szép, de idegemben mondtam) és tegnap este hozta, hogy nem tudta, hogy az enyém, még a földön találta pár hete... aha

..Teljesen igazatok van.. de eddig tényleg nem vettem eszré. Kiskorom óta ismertem, de eddig tartott.. nekem ezzel teljesen elegem lett belőle.

2021. febr. 13. 15:17
 15/15 anonim ***** válasza:
Remélem már nem a barátod...
2021. márc. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!