Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van valami jó ötletetek?

Van valami jó ötletetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van sok fiú osztálytársam (lány vagyok), viszont van egy akivel azt gondolom, hogy hasonlítunk. Van valami ötletetek, hogy hogyan legyünk barátok? (Csak barátok) Hogyha esetleg van valami tippetek azon kívül, hogy menjek oda és beszélgessünk, akkor azt szívesen meghallgatom. Ha van valami ezzel kapcsolatos saját story-tok azt is nyugodtan leírhatjátok! Szép napot! :)

2021. febr. 13. 19:28
 1/5 kerjoz ***** válasza:
100%
hát ha nem "mersz" oda menni személyesen ak mehet a bevált ráírok dolog :D ha pedig tokos vagy :D ak pedig mehet elobe is! ..hát rendesen csak, érdeklodj/kérdezgesd, ..nem lehet rosz kérdést feltenni, és ha vevorá ak menni fog a beszégletés simán ...25F
2021. febr. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
2021. febr. 14. 09:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a suli pont arra jó, hogy néha véletlenül is elkezdhetsz beszélgetni, akár a semmiről is.

De amúgy ha már írtad,hogy van sok hasonlóság,akkor szimplán reagálsz valamire amit mond, hogy én is pont így vagyok ezzel, vagy engem is érdekel ez vagy az. Vagy kérj segítséget valamiben. Kis dologban is lehet, csak ugye attól már nem tűnik olyan randomnak a beszélgetés.

+sokan társaságban ismerkednek, tölts időt azokkal akikkel lenni szokott általában.

2021. febr. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. febr. 15. 14:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Lenne kedved beszélgetni? Már ki sem látok a sok feladat közül, szükségem van egy kis motivációra, kikapcsolódásra. Úgy gondolom, veled tudnék egy-két értelmes szót váltani. Veled mi a helyzet?
2021. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!