Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek kinek kéne írnia?

Szerintetek kinek kéne írnia?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősünk farsangi bulit szervez (tudom, tudom, nem lenne szabad, most ezt hagyjuk). Földobtam a barátnőmnek ötletnek, hogy öltözzünk be az Abba lányoknak. Én nagyon szeretem az Abbát, ő annyira nem ismeri őket, és én akartam volna lenni a vörös hajú, mert ő a kedvencem. De ő is a vörös hajú akart lenni, mert neki ő a szimpatikusabb ránézésre. De ő nem is ismeri őket, így igazán lehetett volna a szőke, mert neki úgyis mindegy. Azt mondta ő nem akar szőke hajú lenni, mert eredetileg is ő vörös, és akkor nem kellene parókára költeni. Nem akartam engedni neki, és akkor mondtam, hogy akkor hagyjuk az egészet, öltözünk be külön. Na ezen úgy megsértődött, hogy a facebook csoportban elmondott mindennek, hogy egy hisztis p_csa vagyok, miattam nem öltözünk be, stb. Én ekkor aludtam, és csak másnap reggel láttam. Meg is védtem magam, elmondtam, hogy hogy volt ez az egész, és mondtam hogy elment a kedvem a bulitól, ne várjanak. Erre a barátnőm is, hogy akkor ő se megy, mert hogy akkor ő lesz a rossz, aki miatt nem megyek. Mondták a többiek, hogy beszéljük meg, ne legyünk már hülyék, hogy emiatt nem megyünk. De azóta ő sem írt, és én se írtam neki, mert én azt várom, hogy ő írjon, elvégre ő kezdett a csoportba beírni.

Szerintetek kinek kéne írnia? Ti is azt várnátok, hogy ő írjon? Ti ráírnátok?



2021. febr. 13. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egy beszélgetőtársammal (nem az az igazi barátnő csak összeismerkedtünk amikor együtt feküdtünk a szülészeten) voltam így. Összevesztünk mert azt mertem mondani hogy kevesebbet lógok a ezentúl a neten, ő meg magára vette, hogy le akarom rázni). Emiatt 1 éve nem írtunk egymásnak mert én is és ő is azt várja hogy a másik írjon.


Igazság szerint, szerintem ebben az esetben erre nincs szabály hogy kinek kell engedni. Aki okosabb az kezdi a békülést. Mert ha nem, akkor könnyen lehet hogy úgy jártok ahogy én.

Ez a ti esetetek is tényleg butaság, szerintem egyikőtök se legyen a vörös hajú lány, így az igazságos. Ha jó barinők vagytok, akkor írj rá, légy az okosabb! Sok sikert! ;)

2021. febr. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Annak kéne írnia, aki békülni akar. A barátnőd elég nyomi.
2021. febr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Írjál neki te, ha mindenki a másikra vár sosem lesz belőle semmi.


Ha ő nem akar parókára (sem) költeni, akkor csak menjetek el bulizni, aztán kész. Az alapötlet úgyis értelmetlen, mert az ABBA úgyis négy főből áll, kéne még két fiú; a két lány mellé mindig magyarázkodni kellene, hogy kinek-minek is öltöztetek be, pláne hogy a Te korosztályod többsége azt sem tudja, kik ők.

2021. febr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Honnan tudod milyen korosztály lesz ott a bulin?
2021. febr. 14. 11:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akinek ilyen cicaharc problémái vannak, az biztos nem az a korosztály, akik általánosságban ismerik az ABBA együttest.
2021. febr. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!