Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meg lehet így valakit találni?...

Meg lehet így valakit találni? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Tavaly május-júniusban beszélgettem valakivel itt, aztán szó volt hogy átmegyünk emailre de nem írt, pedig nem vesztünk össze. A lényeg, hogy meg akarom találni, csak a keresztnevét tudom, hogy tanít egy suliban és melyik edzőteremben edz vagy inkább edzett a covid miatt. Szerintetek lehetséges ezek alapján? Nagyon jól összebarátkoztunk, sok közös van bennünk, és jó lenne tisztázni miért tűnt el... Ötletek?

2021. febr. 14. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el. Azért nem írt, mert nem akart írni.
2021. febr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam, de szerintem ha beszélünk és megindokolja az megnyugvást ad és nem fogok tépelődni.
2021. febr. 14. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fogja megindokolni, mert nem kíváncsi rád. Vedd az adást és felejtsd el. Lépj túl rajta. Ez itt mindennapos (az interneten).
2021. febr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, egy próbát megér, nem? Az sem biztos hogy megtalálom...
2021. febr. 14. 14:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenesetre meg akarom próbálni, kérem az írjon akinek van erre jó tanácsa.
2021. febr. 14. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!