Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit csináljak mi...

Szerintetek mit csináljak mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Bejön nagyon nagyon egy fiú akinek 2 éve barátnője van. De látom a szemébe amikor rám néz hogy bejövök nenki. Valamikor elöttem smarolnak a nőjével de azután is mindig ram nez. Nagyon aranyossak együtt de az lehet hogy miattam elhagyná? Vagy szerintetek miért csinálja ezt?

2021. febr. 15. 02:54
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ez csak véletlen, ha érezne irántad valamit, akkor 4 szem közt közölte volna már veled. Egyébként van erre is esély, ha nem új keletű jelenség ez, amit leírtál, nem akarlak se biztatni, hogy valami lesz ebből, de nem is szeretném elásni. Várd ki a végét, vagy ha egyedül vagy (véletlenül) vele, akkor finoman rátérhetsz erre a témára, de ebben inkább a fiúnak kéne lépnie. Lehet, hogy semmit se érez irántad és csak azért néz rád szépen, miután csókolózott, hogy a kést állítsa beléd. Nem biztos, de lehet így is. De persze lehet, hogy a 2 éves kapcsolata el van laposodva és csak formaiságból csókolózik, de közben titokban észre vett benned valamit. Nézd, várd ki azt, hogy esetleg a fiú kezdeményezzen nálad. Ha te kezdeményezel, akkor baromi óvatosan kell ezt csinálni, máskülönben tönkre mehet a meglévő barátságotok is.
2021. febr. 15. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem veletlen. Feltekennye akar tenni.
2021. febr. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ne akard hogy miattad elhagyja. Aki félre kacsintgat a barátnője mellett,az nem egy jó pont.
2021. febr. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vard ki a végét, és légy óvatos szerintem. Ha vele ezt csinálja és esetleg összejöttök, hajlamos lehet újra ugyan ezt tenni. Néha érdemes hosszabb távon gondolkodni, de persze érthető ha nehéz, mikor bejön az illető.


Hasonló helyzetben vagyok, bár én legalább tudom, hogy mi folyók odaát.

2021. febr. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én inkább óvatos lennék és ha tényleg be jössz neki akkor ki fog alakulni. Csak nyugodt légy mert ha el hagyja a másikat ne konkrétan miattad vagyis ne te válaszd szét őket mert lassú víz partot mos.
2021. febr. 20. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!