Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért zavarja, hogy összejötte...

Miért zavarja, hogy összejöttem a barátjával?

Figyelt kérdés

Egyik fiú ismerősöm elhívott túrázni a hétvégén. Jöttek mások is, köztük az egyik haverja. Hát olyan jól sikerült a túra, hogy hazafelé nála aludtam és lefeküdtünk. Azóta az én ismerősöm, aki elhívott, vissza se ír nekem. Írtam neki jó volt a hétvége, máskor is megyünk? Látta, de semmi. Kérdezem, valami baj van? Nincs. Akkor miért nem válaszolsz? Beszélgessek a Petivel, ez volt rá a válasz. Innen tudtam hogy ez a baja, hogy lefeküdtünk. Miért zavarja? Valami rosszat csináltam?

L/24


2021. febr. 15. 13:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azt tippelném, hogy azért zavarja, mert begyütté nekije, azt te meg más alá feküdtél, és ez most böki a csőrit.
2021. febr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem lépett eddig??
2021. febr. 15. 13:57
 3/27 anonim ***** válasza:
19%
1 es leírta. A legtöbb férfi nem beszél olyan nővel,aki nem tetszik neki. Ha nem akar semmit,nem beszél vele. A nők is ilyenek,vissza se írnak,látják maximum,aztán gyakran annyira se telik ki tőlük,hogy egy rossz/tipik lekoptatós szöveget odahányjanak. Honnan tudja,hogy odadobtad magad valakinek?Kire tartozik ez? Ti lányok olyannyira nem vagytok észnél manapság...A srác helyébe keresnék normálisat.
2021. febr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
67%
Azért nem lépett,mert nem minden férfinek az a tapasztalata,hogy 1 napon belül övé egy nő. Biztos hogy volt oka rá. Lehet ő neki is vannak igényei,lehet hallani akarta volna a te igényeidet,a te terveidet,elmondta volna az ő terveit,stb stb. Lehet mindig ezt tapasztalta,hogy nem volt sok olyan nő az életébe,aki két randi után igent mondott,hanem csak olyan,aki előtte jobban meg akarta ismerni. Mer mindig az van,hogy "még alig ismertem". Hát most sokan manapság átváltanak megismerem először sémára. De két emberről szól,tudtál volna te is kérdezni. Mi a célja a beszélgetésünknek,stb stb...
2021. febr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
#3 te szerintem vegyél egy nagy levegőt és nyugodj meg. Téged nagyon átejtettek a lányok, ugye? :D
2021. febr. 15. 14:01
 6/27 A kérdező kommentje:
Évek óta barátok vagyunk, csak nem kérdezem meg mi a célja a beszélgetésünknek, akárhányszor találkozunk :D
2021. febr. 15. 14:02
 7/27 anonim ***** válasza:
19%
Egyszer kellett volna,de semmiféle alapvető kommunikációra nem vagy képes,csak arra hogy odadobd magad,aztán majd igent mond valaki. :D
2021. febr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Mitől vagy ilyen frusztrált? Rád se néznek a lányok?:D
2021. febr. 15. 14:06
 9/27 anonim ***** válasza:
34%
Már az első nap hagytad hogy bevágja neked ? 😂🤭 Pfff milyen hányadék nő lehetsz te..
2021. febr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
25%
8 Talán tanulj meg beszélni,stb. Mert nem minden kapcsolat úgy kezdődik,hogy 3 nap és eldönti az ember,van hogy 1 év múlva jönnek össze,stb. Képtelen vagy arra is,hogy kinyisd a szád,és végül is itt ha valaki bármit rontott,az te voltál. Tehát a helyzetet magadnak köszönheted,tehát nem értem mit magyarázol itt. 1 esetbe tudtad kinyitni a szád,és az nem akkor volt,mikor ésszerű kérdést kellett volna feltenni,hanem mikor glüggy glüggy glüggy. Ennyi éves korodra lehetne valami alapvető kommunikáció ott a fejbe. Ha fejben nem tudod magadnak a kérdést megválaszolni elsősorban,az gáz. Tanulj még hozzá.
2021. febr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!