Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért zavarja, hogy összejötte...

Miért zavarja, hogy összejöttem a barátjával?

Figyelt kérdés

Egyik fiú ismerősöm elhívott túrázni a hétvégén. Jöttek mások is, köztük az egyik haverja. Hát olyan jól sikerült a túra, hogy hazafelé nála aludtam és lefeküdtünk. Azóta az én ismerősöm, aki elhívott, vissza se ír nekem. Írtam neki jó volt a hétvége, máskor is megyünk? Látta, de semmi. Kérdezem, valami baj van? Nincs. Akkor miért nem válaszolsz? Beszélgessek a Petivel, ez volt rá a válasz. Innen tudtam hogy ez a baja, hogy lefeküdtünk. Miért zavarja? Valami rosszat csináltam?

L/24


2021. febr. 15. 13:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
27%
Reméljük Peti jól teljesített ha mégsem akkor hívhatsz minket is mi is be szálunk a buliba ha vevő vagy rá! Gondolom igen
2021. febr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Na most idejöttél másik accodról szidni? :D
2021. febr. 15. 14:14
 13/27 A kérdező kommentje:
#11 te jöhetsz ^^
2021. febr. 15. 14:15
 14/27 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagyok tini kategória (30 vagyok), de ha elhív egy lány ismerősöm engem túrázni és megdugnám ezen a napon a magával hozott barátnőjét, az azért elég gáz lenne...


Nyilván nem azért hívott el túrázni hogy dugj mással a nagy túra közepette, mert ez apró jel arra, hogy lesz.rom a túrát meg téged is, ott egy f.sz, az izgalmasabb.

2021. febr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
69%
Úgy látszik csak a szopikához ért eza nem tudom micsoda de hogy nem érti hogy mivan ??? 😂😂
2021. febr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
#14 igen, ez így van, és? Valóban a túra annyira nem érdekelt, csak nem akartam otthon tespedni. :)
2021. febr. 15. 14:18
 17/27 anonim ***** válasza:
38%
Retek nő lehetsz.. ezt gondolom ezt anuykadtol örökolted ...itt vár rád az igazi szerelem Fejér locon te meg rögtön az első F **S*zzzT a kezebde fogod .. ügyes vagy ...
2021. febr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
26%
Magyar nők 2021. Hát,sztem inkább választok majd egy olyat,aki valami olyan országból származik,ahol van kúltúra,van gerinc,stb. Vannak még ilyen országok,ahol az ilyeneknek nehéz léteznie,ezért nincsenek ott ilyenek :D
2021. febr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Hááát én kiégtem ezzen 😂
2021. febr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
22%
Szegény ismerősöd. Akivel évek óta barátok vagytok. (Az ismerős és a barát is a te megfogalmazásod. Most akkor melyik?)
2021. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!