Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért zavarja, hogy összejötte...

Miért zavarja, hogy összejöttem a barátjával?

Figyelt kérdés

Egyik fiú ismerősöm elhívott túrázni a hétvégén. Jöttek mások is, köztük az egyik haverja. Hát olyan jól sikerült a túra, hogy hazafelé nála aludtam és lefeküdtünk. Azóta az én ismerősöm, aki elhívott, vissza se ír nekem. Írtam neki jó volt a hétvége, máskor is megyünk? Látta, de semmi. Kérdezem, valami baj van? Nincs. Akkor miért nem válaszolsz? Beszélgessek a Petivel, ez volt rá a válasz. Innen tudtam hogy ez a baja, hogy lefeküdtünk. Miért zavarja? Valami rosszat csináltam?

L/24


2021. febr. 15. 13:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Na azért álljunk meg pár szóra. Itt mindenki szent es egy év udvarlas utan van csók.
2021. febr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
53%

21

Nem feltétlenül 1 év után,itt én speciel nem erről beszéltem.

Én is hülyeségnek tartom mellesleg,hogy 5 év udvarlás,aztán,mert jutni kell valamire egy bizonyos idő alatt,de itt nem erről van szó.

2021. febr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
24%
14-es vagyok. Nincs semmi és, te tetted fel a kérdést, hogy miért zavarja és rosszat tettél-e. Nekem totál irreleváns, hogy mit csinálsz egy túrán. Egyébként tisztán látszik, hogy a kérdés kamu, provokatív módon viselkedsz azokkal akik hozzászólnak. Unatkozó tinifiú kérdése, akit valószínűleg lepattintottak és most itt éled ki azt hogy szidják az általad megszemélyesített lányt 🙂
2021. febr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
19%
23 As jól mögé lát a dolgoknak
2021. febr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 moozygoo ***** válasza:
79%

Két dolog zavarhatja, az egyik az, hogy ő akart összejönni veled.

Szegény ember nem apránként mert nyitni, elhívott túrázni hátha halad a dolog te meg szétrakod egy idegennek a lábad az első alkalommal.


A másik ami zavarhatja, hogy nem akart összejönni veled, de többet nézett ki belőled, nem egy ilyen könnyűvérű fruskát.


Nem vagytok egyformák, nincs ezzel semmi baj, de szerintem inkább hagyd elmenni, jobb lesz neki is, neked is.

2021. febr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is akart tőled valamit.De évek óta ismer,lett volna rá ideje.Féltékeny,ennyi.Te meg azzal fekszel le,és ajkor amikor akarsz,senkinek nincs joga megszólni.
2021. febr. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Akit lát*
2021. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!