Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Másnak is kopnak le a barátai?

Másnak is kopnak le a barátai?

Figyelt kérdés

Introvertált vagyok, soha nem volt sok barátom, de az a pár közeli volt. Úgy érzem és látom, hogy belőlük mindjárt nem marad senki. Van akikkel más egyetemre kerültünk, egyre ritkábban találkozunk és szinte mindig én hívom őket. Ha eljutunk a találkozásig, akkor 3-4 órákat is beszélgetünk, tehát nem értem a helyzetet. Az egyetemen nagyon jól elvoltam, de most online rendszerben csak kevés közelebbi személlyel beszéltem, mások sem nagyon keresnek, akikkel csak az egyetemen elvoltunk. Nagyon egyedül és nagyon rosszul érzem magam, úgy érzem, hogy senkim nincs, miközben én senkinek nem tettem semmi rosszat.

21/L

febr. 15. 21:36
1 2
 11/11 moozygoo ***** válasza:

Rólam is lekoptak, mára szinte már egy sincs.

Remélem ha vége a vírushelyzetnek, akkor eltudok járkálni új dolgokat felfedezni, és talán megtalálom a leendő barátaimat is, akik majd velem maradnak :)

26/f

febr. 16. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!