Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is tapasztalta, hogy az...

Más is tapasztalta, hogy az angolokat nagyon foglalkoztatja a dominancia?

Figyelt kérdés

Tehát szinte mindig arra törekednek a kommunikációban, hogy domináns pozíciót töltsenek be, az ő akaratuk szerint történjenek a dolgok. Kompromisszumra nem nagyon hajlandók. Mindenikük szent meggyőződése, hogy az ő nézőpontjuk a helyes.


Ez általános ott vagy csak én fordultam meg rossz helyeken?


2021. febr. 17. 10:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"Hogy indulásból alacsonyabb rendűnek gondolnak"


Olvasva eddigi szövegeidet, én is annak gondollak.

Pedig nem angol, hanem magyar vagyok.

2021. febr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

21


Ti is azok a tipikus balos magyargyűlölők vagytok, akik a saját fajtájukon kívül mindenkit imádnak? Eltaláltam?


Nem lehet kérdezni, nézzünk oda hogy habzik a szájuk

2021. febr. 17. 14:39
 23/26 A kérdező kommentje:

14


Nem, de más is szóba került, nem csak a dominancia.


Én az igaz érzelmek és vélemény eltitkolása miatt linkeltem be a fórumot!

2021. febr. 17. 14:42
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Projekciónak hívják, amikor a saját érzelmeidet a másikban véled fölfedezni.

Nem, nem vagyok magyargyűlölő.

Ui. nem gondolom, hogy mi magyarok alacsonyabb rendűek lennénk, mint az angolok.

Konkrétan te vagy alacsonyabb rendű, mert minden ésszerű ok nélkül gyűlölködsz egy nemzetre. Olyan tulajdonságokat látsz beléjük, amilyenek többünk egybehangzó tapasztalatai alapján nem jellemzőek rájuk. Rád viszont igen - ez is projekció. Tehát az angolok viselkedését pont azért látod ilyennek, mert ezek a tulajdonságok benned vannak. A világ tükröt tart neked: ha mindenkit rossz embernek látsz benne, nem mindenki más a rossz ember, hanem pont te vagy az.

2021. febr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Goldmund: 100%! :)
2021. febr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

24


Édes istenem. Még meddig fogod eljátszani, hogy nem vagy elfogult az angolok iránt.


Itt alacsonyabb rendű-zöl amikor leírtam saját tapasztalataim, benyomásaim. Akkor mindent beképzelek szerinted? Szégyelld meg magad!

2021. febr. 18. 10:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!